Dnes
Teplota: 22.4 °C

Doprava

Historické vozy

Hustota a kvalita dopravních sítí odráží a zároveň podmiňuje celkovou hospodářskou úroveň regionu. Železniční a především silniční síť zabezpečuje poměrně dobré dopravní spojení Náchoda s jednotlivými regionálními a mikroregionálními centry i s většinou obcí náchodského regionu. Samo město je pak napojeno na dopravní tepny celostátního i mezinárodního významu. Nemalý problém však představuje skutečnost, že dopravní kapacita stávajících hlavních silnic procházejících náchodským regionem a zejména jeho jádrem městem Náchodem v posledním desetiletí dosahuje mezních hodnot.

Možnosti dalších významných kvalitativních změn stávajících tras (rozšíření silnice, zvýšení kvality povrchu, světelné křižovatky, kruhové objezdy atd.) jsou v podstatě vyčerpány.

Řidiči POZOR! - AKTUALIZOVÁNO

Čtvtek, 11.10.2018

Z důvodu havarijní opravy kanalizační přípojky bude v termínu od 13. do 19. 10. 2018 přibližně týden zcela uzavřena část místní komunikace v ulici Palachova u domu čp. 1000.

mapa mapa

Ilustrační foto Ilustrační foto

Nadměrný náklad s ocelovou lávkou

Čtvtek, 11.10.2018

V pátek 12. 10. 2018 bude ulicemi Trojická, Pod Homolkou do ulice Za Tratí projíždět nadměrný náklad s ocelovou lávkou o délce cca 30 metrů, která bude propojovat ulici Za Tratí s ulicí Na Letné přes železniční trať.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Ilustrační foto Ilustrační foto

Rozšíření provozu MHD v Náchodě

Čtvtek, 13.9.2018

Rozšíření provozu MHD v Náchodě - informace pro cestující na trase nádraží-nemocnice

Dopravní omezení

Pátek, 7.9.2018

Vážení občané, dovolujeme si vás informovat, že dne 8. 9. 2018 bude z důvodu konání akce Náchodské Kuronské slavnosti uzavřen vjezd na náchodský zámek.

Starší zprávy