Dnes
Teplota: -5.4 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

Veřejné bruslení - prosinec

Pátek, 01.12.2023

Zimní stadion Náchod vás zve na veřejné bruslení.

Druhý ročník náchodských turnajů v moderních šipkách zná své vítěze

Pondělí, 20.11.2023

Druhý ročník série turnajů v moderních šipkách NáChodka byl zakončen 14. listopadu v Horní Radechové.

Druhý ročník náchodských turnajů v moderních šipkách zná své vítěze Druhý ročník náchodských turnajů v moderních šipkách zná své vítěze

Mimořádné veřejné bruslení - 17. 11. 2023

Čtvtek, 16.11.2023

Zveme širokou veřejnost na mimořádné veřejné bruslení v pátek 17. listopadu 2023.

Nové molo v Bělovsi na řece Metuji mělo premiéru!

Sobota, 04.11.2023

Oddíl dálkového a zimního plavání Metujští Tygři připravil v sobotu 4. 11. 2023 pro otužilce z celé České republiky poprvé závody v areálu Malých lázní v Bělovsi - první ročník v zimním plavání o pohár běloveských pramenů!

Starší zprávy