Dnes
Teplota: -7.0 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

Olympionici v Náchodě

Pátek, 16.3.2018

Ve čtvrtek 15. března 2018 zavítali do Náchoda bobisté Jakub Nosek a Dominik Dvořák – účastníci zimní olympiády v Pchjongčchangu 2018.

Olympionici v Náchodě Olympionici v Náchodě

Olympionici v Náchodě Olympionici v Náchodě

Olympionici v Náchodě Olympionici v Náchodě

Setkání s olympioniky

Středa, 14.3.2018

Zveme na setkání s bobisty – rodákem z Náchoda Jakubem Noskem a jeho týmovým kolegou pilotem Dominikem Dvořákem, které se uskuteční v prostoru před radnicí na Masarykově náměstí ve čtvrtek 15. března 2018 od 13:30 hodin.

Setkání s olympioniky - plakát Setkání s olympioniky - plakát

Setkání s olympioniky Setkání s olympioniky

Janeček dvakrát zlatý v Bratislavě

Čtvtek, 8.3.2018

Slovenská plavecká federace uspořádala první březnový víkend 56. ročník Veľké Ceny Slovenska.

SK Plhov - Náchod, oddíl korfbalu, dospělí 1. liga

Pondělí, 5.3.2018

Před závěrem soutěže figurují náchodští na 3. místě tabulky. Držíme jim palce do závěrečných bojů a dostatek sil v boji o historicky první seniorskou náchodskou medaili.

Starší zprávy