Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
  • Doprava
Město

Poděkování „partě“ Michala Ungráda

23.05.2024

Je to již několika letou tradicí, kdy pracovníci pod vedením malého Michala, pomáhají u našeho Domova pro seniory MARIE udržovat park kolem DS.

Poděkování „partě“ Michala Ungráda Poděkování „partě“ Michala Ungráda

Festival Camerata Nova Náchod slavnostně zakončen

23.05.2024

V neděli 19. května 2024 se v kostele sv. Vavřince na Masarykově náměstí uskutečnil závěrečný koncert 52. ročník festivalu Camerata Nova Náchod, který se v letošním roce těšil obrovskému zájmu.

19. ročník rybářských závodů na rybníce Podborný

23.05.2024

Lesy města Náchoda, spol. s r.o. vás zvou na 19. ročník Podborského rybářského závodu v neděli 26. května 2024 na rybníku Podborný v Náchodě.

770 let města - významná osobnost Marie Dvořáková

23.05.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 23. května, si připomínáme výročí 175 let od narození Marie Dvořákové (rozené Bonato).

Starší zprávy