Prosíme, vyčkejte na nahrání dat.

• Vše
  • Město
  • Úřad
  • Kultura
  • Sport
  • Doprava
Úřad

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

10.12.2018

V pondělí 10.prosince 2018 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 2. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Město

Náchodští senioři si užili vánoční focení

7.12.2018

Vánoční focení si ve čtvrtek 6. prosince doslova užili klienti Domova pro seniory Marie v Náchodě. Ocitli se na pár minut v rukou profesionální kadeřnice a kosmetičky, aby se pak mohli v plné kráse vyfotit.

Na společné fotografii (zleva): Jan Birke (starosta Náchoda), Petra Bašová (zastupitelka), Jana Ježková (kadeřnice), Šárka Čmelíková (vizážistka), Jaromír Vejrych (ředitel MěSSS Marie) Na společné fotografii (zleva): Jan Birke (starosta Náchoda), Petra Bašová (zastupitelka), Jana Ježková (kadeřnice), Šárka Čmelíková (vizážistka), Jaromír Vejrych (ředitel MěSSS Marie)

Náchodští senioři si užili vánoční focení Náchodští senioři si užili vánoční focení

Úřad

Poplatek za odpady se ani v roce 2019 v Náchodě nezvyšuje!

6.12.2018

Se začátkem nového roku přicházejí opět každoroční povinnosti platit místní poplatky. Dobrou zprávou pro náchodské občany je fakt, že poplatek za odpady se v roce 2019 nezvyšuje. Ti, co zaplatí do konce února 2019, výrazně ušetří.

Sněhánky s vánočními řemeslnými trhy

6.12.2018

V pátek 7. 12. 2018 vás zveme na Masarykovo náměstí na tradiční Sněhánky, letos s podtitulem „Veselé Vánoce s Olafem“.

Starší zprávy