Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Náchodem projede konvoj US armády

Pátek, 24.5.2019

Ve dnech 24.-30. května 2019 se uskuteční přesuny jednotek NATO na cvičení SABER GUARDIAN 2019 přes území České republiky.

Cyklobusy Kladského pomezí vyjíždějí

Pátek, 24.5.2019

Nechte se od června do září 2019 dovézt společně s vaším kolem do turisticky zajímavých míst Kladského pomezí, Krkonoš a do polských Stolových hor.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Náchodští Sokolové reprezentující TJ Sokol Náchod v silových sportech opět skvěle vstoupili do další závodní sezóny

Pátek, 24.5.2019

Prvním závodem pro ně letos bylo Mezinárodní mistrovství České Republiky v silovém trojboji a dřepu GPC, které se konalo 22. – 24. března 2019 v Trutnově.

Výluky SŽDC s.o. v Královéhradeckém s vlivem na osobní dopravu ČD, a.s. Náchod - Opočno pod Orlickými horami, Václavice - Starkoč

Čtvrtek, 23.5.2019

Dovolujeme si Vás informovat o nepřetržité výluce traťové koleje v úseku Náchod - Opočno pod Orlickými horami, Václavice - Starkoč ; 29.5.- 11.6.2019 viz vývěska y výlukový jízdní řád.

Čtvrtek, 23.5.2019

Ve dnech 17.-19.5.2019 se v Jindřichově Hradci uskutečnilo celostátní kolo soutěže MŠMT v komorní hře s převahou smyčcových nástrojů.

Úžasné výkony komorních smyčcových uskupení ZUŠ Náchod v celostátním kole soutěže MŠMT! Úžasné výkony komorních smyčcových uskupení ZUŠ Náchod v celostátním kole soutěže MŠMT!

Poděkování za reprezentaci Náchoda

Čtvrtek, 23.5.2019

Ve středu 22. května odpoledne patřila obřadní síň náchodské radnice úspěšným sportovcům. Nejprve starosta Jan Birke a náchodský zastupitel Petr Jirásek přivítali judistku Kristýnu Vondřejcovou, členku SKP Judo Náchod společně s trenérem, předsedou klubu a svými nejbližšími.

https://www.mestonachod.cz/zpravodajstvi/sport/zpravodajstvi-detail.asp?id=6391 https://www.mestonachod.cz/zpravodajstvi/sport/zpravodajstvi-detail.asp?id=6391

Poděkování za reprezentaci Náchoda Poděkování za reprezentaci Náchoda

Seniorská obálka se zabydluje i u nás

Pondělí, 20.5.2019

Už jste slyšeli o Seniorské obálce? Jedná se o tiskopis, který může napomoci v krizových situacích.

Porucha pevných linek MP Náchod byla odstraněna

Pondělí, 20.5.2019

Upozorňujeme občany, že je opět možné kontaktovat MP Náchod na telefonních číslech 156 a 491 426 186.