Teplota: -1.3 °C

Starší zprávy

V Náchodě uctili památku Olgy Havlové

Úterý, 25.9.2018

V roce 2018 si by se manželka prvního českého prezidenta Václava Havla – Olga dožila 85 let. Při této příležitosti bude po celé ČR vysazeno 85 stromů dobré vůle.

V Náchodě uctili památku Olgy Havlové V Náchodě uctili památku Olgy Havlové

Za sportem na náměstí a Strongman Náchod letos již popáté!

Pondělí, 24.9.2018

V neděli 23. září se na náchodském Masarykově náměstí uskutečnila již po páté oblíbená akce Za sportem na náměstí a Strongman Náchod.

Za sportem na náměstí a Strongman Náchod. Za sportem na náměstí a Strongman Náchod.

Česká republika oslaví Dny pěstounství

Pondělí, 24.9.2018

V sedmi krajích oslaví v září a říjnu pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí (Tý)dny pěstounství.

Dny pěstounství Dny pěstounství

Den architektury

Pondělí, 24.9.2018

Již tradičně se Náchod zapojuje do celostátní akce s názvem Den architektury. Letos nás čeká procházka podél bývalých městských hradeb s povídáním a ukázkami příkladů, jak podobné prostory jsou řešeny jinde.

Den architektury - plakát Den architektury - plakát

Den architektury Den architektury

Podzimní výlet do Malé Čermné a Kudowa Zdrój

Pondělí, 24.9.2018

Ve čtvrtek 20. září 2018 se uskutečnil podzimní autobusový výlet pro klienty Domova pro seniory Marie do Malé Čermné a lázeňského městečka Kudowa Zdrój.

Podzimní výlet do Malé Čermné a Kudowa Zdrój Podzimní výlet do Malé Čermné a Kudowa Zdrój

Když je v pravý čas, na správném místě, ten pravý člověk

Čtvrtek, 20.9.2018

V létě přinesla celoplošná média informace o incidentu, který se odehrál na křižovatce u obce Štoky na Havlíčkobrodsku - na hlavním tahu mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem.

Když je v pravý čas, na správném místě, ten pravý člověk Když je v pravý čas, na správném místě, ten pravý člověk

Ve Škvorecký Café pokřtí novou knihu o Josefu Škvoreckém

Středa, 19.9.2018

Světlo světa spatřila nová a dosud nejucelenější publikace o Josefu Škvoreckém. Knihu mapující soukromí i dílo jednoho z nejvýznamnějších náchodských rodáků sepsal a sestavil zakladatel a předseda Společnosti Josefa Škvoreckého Václav Krištof.

Ve Škvorecký Café pokřtí novou knihu o Josefu Škvoreckém Ve Škvorecký Café pokřtí novou knihu o Josefu Škvoreckém

Za sportem na náměstí – přijď si vybrat, který sport je pro Tebe ten pravý!

Středa, 19.9.2018

Město Náchod vás zve na pátý ročník akce, jejímž cílem je přivést děti a mládež ke sportování prostřednictvím ukázek různých sportovních odvětví.

Mapa náměstí - uzavírka Mapa náměstí - uzavírka

Plakát Plakát