Teplota: -0,6 °C

Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Květníky na náchodském náměstí opět vítají Vánoce

Úterý, 12.12.2017

Již pátým rokem „oblékli“ děti a učitelé z náchodských škol květníky na náchodském náměstí do „vánočního oděvu“.

Květníky na náchodském náměstí opět vítají Vánoce Květníky na náchodském náměstí opět vítají Vánoce

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

Úterý, 12.12.2017

V pondělí 11. prosince 2017 byli jakož, již tradičně vyhodnoceni zaměstnanci MěSSS Marie, kteří pracují v přímé péči s uživateli sociálních služeb za rok 2017.

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

Rozpočet města Náchoda na rok 2018 schválen

Pondělí, 11.12.2017

Náchodští zastupitelé dnes v podvečer schválili rozpočet města Náchoda na rok 2018. „Výše rozpočtu na straně příjmů i výdajů dosahuje v letošním roce rekordní výše, více než půl miliardy korun,“ uvedla místostarostka ing. Pavla Maršíková.

Vizualizace Vizualizace

Střední školy v Náchodě nezanikají!

Pondělí, 11.12.2017

Náměstkyně Berdychová: Kromě názvů organizací se pro žáky a učitelské sbory nic nemění

Obchodní akademie Obchodní akademie

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 11.12.2017

V pondělí 11. prosince 2017 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 24. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

II. adventní neděle v Náchodě

Neděle, 10.12.2017

Dnes v podvečer se uskutečnilo již druhé adventní setkání u vánočního stromu na Masarykově náměstí v Náchodě. Tentokrát byl program v režii zástupců Církve bratrské a Církve adventistů sedmého dne.

II. adventní neděle v Náchodě II. adventní neděle v Náchodě

Starosta poděkoval mladým náchodským plavcům

Pátek, 8.12.2017

V pátek 8. prosince 2017 přivítal starosta Jan Birke v obřadní síni radnice další úspěšné náchodské sportovce, tentokrát mladé plavce z oddílu TJ Delfín Náchod.

Starosta poděkoval mladým náchodským plavcům Starosta poděkoval mladým náchodským plavcům

Odpočívadlo u mostu v Bělovsi

Pátek, 8.12.2017

Pozorným občanům města Náchoda neunikla výstavba nového odpočívadla u mostu v Bělovsi. Stavební práce začaly v říjnu a byly dokončeny v listopadu letošního roku.

loga loga

Odpočívadlo u mostu v Bělovsi Odpočívadlo u mostu v Bělovsi