Teplota: 18,2 °C

Starší zprávy

Územní studie

Středa, 18.10.2017

V polovině letošního roku bylo zahájeno zpracování dvou územních studií.

logo logo

Ilustrační foto Ilustrační foto

Komenda v Londýně

Středa, 18.10.2017

Ve dnech 1. – 5. října 2017 se 40 žáků Základní školy Komenského v Náchodě zúčastnilo studijně - poznávacího zájezdu do hlavního města Velké Británie – Londýna a jeho okolí.

Komenda v Londýně Komenda v Londýně

Dopravní omezení při běhu Hronov-Náchod

Úterý, 17.10.2017

V souvislosti s konáním tradičního běhu Hronov-Náchod již tuto sobotu 21. 10. 2017 organizátoři upozorňují na dopravní omezení v místě čerpací stanice Benzina u Denisova nábřeží (viz přiložený plánek).

Plánek dopravního značení - uzávěry Hronov - Náchod Plánek dopravního značení - uzávěry Hronov - Náchod

INFORMACE O OMEZENÍ PROVOZU ODBORU OBECNÍ ŽIVNOSTENSKÝ ÚŘAD NÁCHOD DNE 26.10.2017

Úterý, 17.10.2017

Městský úřad, odbor Obecní živnostenský úřad informuje podnikatele o tom, že ve čtvrtek 26. října 2017 bude úřad z důvodu celodenního školení uzavřen.

Provoz na pěší zóně Kamenice v Náchodě bude regulován výsuvným sloupkem

Úterý, 17.10.2017

Z důvodu dlouhodobého nerespektování dopravní značky vyznačující pěší zónu a tím porušování pravidel silničního provozu v ulici Kamenice a také na základě statistiky pohybu vozidel v těchto místech, rozhodlo vedení města Náchoda o opětovném nainstalování výsuvného sloupku v místě výjezdu z ulice Kamenice do okružní křižovatky u Itálie.

Provoz na pěší zóně Kamenice v Náchodě bude regulován výsuvným sloupkem Provoz na pěší zóně Kamenice v Náchodě bude regulován výsuvným sloupkem

Medailové žně náchodských karatistů

Pondělí, 16.10.2017

Druhá říjnová sobota byla pro 20 náchodských karatistů ve znamení již tradiční soutěže pro začátečníky Trutnovský dráček, kde mohli porovnat své schopnosti spolu s dalšími 200 závodníky z 22 klubů Čech a Polska.

Jakub Šolín (1.místo - soutěž kumite) Jakub Šolín (1.místo - soutěž kumite)

Letošní poslední výměna fotografií exteriérové výstavy na Karlově náměstí

Pondělí, 16.10.2017

Letos byly již potřetí obměněny fotografie, které které vznikly při společných workshopech českých a polských fotografů.

logo logo

Letošní poslední výměna fotografií exteriérové výstavy na Karlově náměstí Letošní poslední výměna fotografií exteriérové výstavy na Karlově náměstí

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 16.10.2017

V pondělí 16. října 2017 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 22. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto