Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Zápis k povinné školní docházce v základních školách zřizovaných městem Náchod

Pátek, 21.2.2020

TERMÍN: 2. – 3. dubna 2020 od 14:00 do 17:00 hodin ve všech základních školách

Ilustrační foto Ilustrační foto

Zaplaťte poplatek za odpady do konce února!

Pátek, 21.2.2020

Se začátkem nového roku přicházejí opět každoroční povinnosti platit místní poplatky.

9. regionální veletrh fiktivních firem v Náchodě

Čtvrtek, 20.2.2020

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, příspěvková organizace uspořádala 19. 2. 2020 v secesních prostorách náchodského Beránku již 9. ročník veletrhu fiktivních firem.

9. regionální veletrh fiktivních firem v Náchodě 9. regionální veletrh fiktivních firem v Náchodě

Halové Mistrovství ČR v atletice

Středa, 19.2.2020

O víkendu 15.-16. února 2020 se konalo v Ostravě halové Mistrovství ČR v atletice dorostenecké a juniorské kategorie.

Halové Mistrovství ČR v atletice Halové Mistrovství ČR v atletice

Město Náchod koupilo budovu staré polikliniky, zajistí tak zdravotnickou péči pro občany, která byla v ohrožení

Úterý, 18.2.2020

Zastupitelstvo města Náchoda schválilo na dnešním jednání koupi pozemku a budovy čp. 665 na Denisově nábřeží. Jedná se o budovu staré polikliniky, jejíž prostory využívá jedenáct lékařů, především stomatologů.

Město Náchod koupilo budovu staré polikliniky Město Náchod koupilo budovu staré polikliniky

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 17.2.2020

V pondělí 17. února 2020 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 10. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Nová zastávka na Jizbici

Pátek, 14.2.2020

Obyvatelé Jizbice se mohou těšit z nové autobusové zastávky.

Původní zastávka na Jizbici Původní zastávka na Jizbici

Nová zastávka na Jizbici Nová zastávka na Jizbici

Druhé setkání budoucích prvňáčků „Komenďáček“

Středa, 12.2.2020

Základní škola Komenského v Náchodě zve všechny předškoláky a jejich rodiče na druhé setkání před zápisem do 1. tříd v projektu „Komenďáček“, který má za úkol připravit děti k zápisu do školy.