Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s

Pondělí, 16.5.2022

V sobotu 14. května 2022 se v Městském divadle Dr. J. Čížka uskutečnil oblíbený Reprezentační ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s., který byl slavnostně zahájen tanečním vystoupením Jiřího Grosse a jeho taneční partnerky Veroniky Liškové.

Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s. Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s.

Přijďte si užít velké 70. výročí náchodské ZUŠky

Pondělí, 16.5.2022

V pátek 20. května 2022 nás čeká oslava, jakou Náchod dlouho nezažil a jen tak nezažije! Naše ZUŠ Náchod oslaví neuvěřitelných 70 let své existence.

Program ZUŠ Program ZUŠ

Park U Města Prahy Park U Města Prahy

2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí

Neděle, 15.5.2022

V neděli 15. května dorazila na start již 2. ročník běhu o Běloveské bublinky, který uspořádalo SVČ Déčko Náchod ve spolupráci s městem Náchod, téměř stovka závodníků.

2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí 2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí

Lázeňská sezóna v Náchodě zahájena

Sobota, 14.5.2022

Dnes dopoledne proběhlo v rámci zahájení lázeňské sezóny v Malých lázních v Bělovsi slavnostní otevření Česko-polského lázeňského okruhu, který je součástí projektu AQUA MINERALIS GLACENSIS podpořeného z programu INTERREG V-A Česká republika – Polsko 2014-2020.

Lázeňská sezóna v Náchodě zahájena Lázeňská sezóna v Náchodě zahájena

Atletika -2. kolo KP družstev ml.žactva

Čtvrtek, 12.5.2022

ve středu 11.5.2022 se uskutečnilo 2. kolo KP družstev mladšího žactva roč.2009 a mladších v atletice = Městský atletický stadion Pardubice.

Zleva  jsou děvčata Simona Kolářová,Denisa Hrnčířová,Adéla Štěpánková,Nikol Vítková a Nela Wittvarová. Stojící zleva je Jan Bernard,Ivo Vacek s trenérem Jiřím Vondřejcem. Zleva  jsou děvčata Simona Kolářová,Denisa Hrnčířová,Adéla Štěpánková,Nikol Vítková a Nela Wittvarová. Stojící zleva je Jan Bernard,Ivo Vacek s trenérem Jiřím Vondřejcem.

Nepovolené reklamní stojany a předzahrádky

Čtvrtek, 12.5.2022

Městský úřad Náchod, odbor dopravy a silničního hospodářství upozorňuje vlastníky reklamních stojanů a předzahrádek umístěných na pozemních komunikacích, že je nutné mít „Rozhodnutí o povolení zvláštního užívání pozemní komunikace“. Toto rozhodnutí nelze nahradit souhlasem vlastníka komunikace!

Ilustrační foto Ilustrační foto

ilustrační foto ilustrační foto

Slavnostní zahájení lázeňské sezóny v Malých lázních v Bělovsi - otevření česko-polského lázeňského okruhu

Čtvrtek, 12.5.2022

Zveme vás na Slavnostní otevření lázeňské sezóny v Malých lázních v Náchodě-Bělovsi, které se uskuteční v rámci otevření česko-polského lázeňského okruhu v sobotu 14. 5. 2022 od 10 hodin.

Pozvánka Pozvánka

Jubilejní 50. ročník festivalu Camerata Nova Náchod je v plném proudu

Středa, 11.5.2022

V letošním roce festival komorní hudby Camerata Nova Náchod vstoupil do svého úžasného 50. ročníku.

CNN 2022 program CNN 2022 program

CNN 2022 a CNN 2022 a