Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Poděkování „partě“ Michala Ungráda

Čtvrtek, 23.05.2024

Je to již několika letou tradicí, kdy pracovníci pod vedením malého Michala, pomáhají u našeho Domova pro seniory MARIE udržovat park kolem DS.

Poděkování „partě“ Michala Ungráda Poděkování „partě“ Michala Ungráda

Festival Camerata Nova Náchod slavnostně zakončen

Čtvrtek, 23.05.2024

V neděli 19. května 2024 se v kostele sv. Vavřince na Masarykově náměstí uskutečnil závěrečný koncert 52. ročník festivalu Camerata Nova Náchod, který se v letošním roce těšil obrovskému zájmu.

19. ročník rybářských závodů na rybníce Podborný

Čtvrtek, 23.05.2024

Lesy města Náchoda, spol. s r.o. vás zvou na 19. ročník Podborského rybářského závodu v neděli 26. května 2024 na rybníku Podborný v Náchodě.

770 let města - významná osobnost Marie Dvořáková

Čtvrtek, 23.05.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 23. května, si připomínáme výročí 175 let od narození Marie Dvořákové (rozené Bonato).

Marie Dvořáková Marie Dvořáková

Zahájení provozu úsekového radaru ve Velkých Petrovicích

Úterý, 21.05.2024

Náchod, 21. května 2024 - Na Náchodsku přibude další úsekový radar pro měření rychlosti.

Zahájení provozu úsekového radaru ve Velkých Petrovicích Zahájení provozu úsekového radaru ve Velkých Petrovicích

Mistrovství České republiky v armwrestlingu 2024 se bude konat v Náchodě

Úterý, 21.05.2024

Kromě české armwrestlingové špičky se na MČR představí čerství medailisté z ME a dalších velkých mezinárodních soutěží. Tato soutěž bude rovněž kvalifikační na MS 2024.

Opravená zvonička na Babí

Pondělí, 20.05.2024

Od podzimu 2023 probíhala ve spolupráci s osadním výborem oprava zvoničky na Babí.

Oprava zvoničky Oprava zvoničky

Původní stav Původní stav

Opravená zvonička na Babí Opravená zvonička na Babí

Atletika - 2. kolo KP družstev žactva

Pondělí, 20.05.2024

V neděli 19.5.2024 odjelo z Náchoda z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce mládí.