Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Krasobruslení

Středa, 14.11.2018

Závody Českého poháru : ISU, proběhly v Hradci Králové za náchodské účasti: v kategorii nejmladší žačky si vedla dobře Emma Voltr, která je v této kategorii nováčkem.

JAN VALTERA A FRANTIŠEK BLAŤÁK JAN VALTERA A FRANTIŠEK BLAŤÁK

PAVLÍNA MERTOVÁ PAVLÍNA MERTOVÁ

Den válečných veteránů si připomněli i představitelé Náchoda - tradičně na Dobrošově

Neděle, 11.11.2018

Dnes v 11 hodin již tradičně představitelé města Náchoda starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer společně s desítkami zástupců Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS) uctili památku válečných obětí všech válečných konfliktů položením květin u památníku na Dobrošově. V letošním roce se tato pieta nesla i v duchu 100 let výročí vzniku Československa.

Den válečných veteránů si připomněli i představitelé Náchoda - tradičně na Dobrošově Den válečných veteránů si připomněli i představitelé Náchoda - tradičně na Dobrošově

Prezentace středních škol a zaměstnavatelů v Náchodě

Pátek, 9.11.2018

Dnes a zítra se v náchodské sokolovně prezentují střední školy a zaměstnavatelé.

Prezentace středních škol a zaměstnavatelů v Náchodě Prezentace středních škol a zaměstnavatelů v Náchodě

Budovy radnice a městského informačního centra uzavřeny

Pátek, 9.11.2018

Vážení občané, v pátek 16. listopadu 2018 budou z důvodu přerušení dodávky elektrické energie budovy nové radnice a městského informačního centra na Masarykově náměstí v Náchodě pro veřejnost uzavřeny.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Stavba „Malých lázní“ pozastavena, město bude vybírat nového dodavatele

Pátek, 9.11.2018

V listopadu loňského roku byla zahájena stavba repliky Malých lázní s kolonádou a novými pítky v Náchodě-Bělovsi. Aktuálně však byla stavba pozastavena, protože dodavatel stavby firma GREEN PROJECT, s.r.o., Průhonice, bohužel z kapacitních důvodů nestíhá dokončit stavbu ve stanoveném termínu.

Stavba „Malých lázní“ Stavba „Malých lázní“

Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2019

Pátek, 9.11.2018

První ročník Festivalu zážitků na téma Osobnosti, který proběhl v červenci a srpnu 2018, se setkal s velkým zájmem turistů i fanoušků jedinečných aktivit. V roce 2019 se můžou návštěvníci i obyvatelé Kladského pomezí těšit ve stejnou dobu na zbrusu nové zážitky na české i polské straně. Společným tématem budou Vojenské památky.

Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2019 Festival zážitků bude pokračovat i v roce 2019

Mistrovské soutěže judo 2018

Čtvrtek, 8.11.2018

Konec roku patří vždy Mistrovským soutěžím judo a Náchodu se dařilo tak, jako ještě nikdy.

Mistrovské soutěže judo 2018 Mistrovské soutěže judo 2018

Město Náchod má zvoleno nové vedení na období 2018-2022

Úterý, 6.11.2018

V pondělí 5. listopadu 2018 se ve velkém sále Městského divadla dr. J. Čížka uskutečnilo ustavující jednání Zastupitelstva města Náchoda, na kterém všech 27 nově zvolených zastupitelů složilo svůj slib.

Město Náchod má zvoleno nové vedení na období 2018-2022 Město Náchod má zvoleno nové vedení na období 2018-2022