Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Další dar Nadačního fondu pro podporu náchodské nemocnice zdravotním sestrám

Čtvrtek, 9.4.2020

Dnes dopoledne předal starosta Jan Birke, místostarosta Jan Čtvrtečka a členové Nadačního fondu MUDr. Edita Nováková a Sabina Matoulková dalších 4000 kusů potřebných roušek pro zdravotní sestry a nižší lékařský zdravotnický personál Oblastní nemocnice Náchod.

Logo Nadačního fondu pro podporu náchodské nemocnice Logo Nadačního fondu pro podporu náchodské nemocnice

Další dar Nadačního fondu pro podporu náchodské nemocnice zdravotním sestrám Další dar Nadačního fondu pro podporu náchodské nemocnice zdravotním sestrám

Město Náchod pomáhá sousedům - občanům polského města Kudowa-Zdrój

Středa, 8.4.2020

Dnes v poledne předal starosta Jan Birke a místostarosta František Majer do rukou starostky partnerského města Kudowa-Zdrój Anety Potoczne 5000 chirurgických roušek a 300 látkových roušek pro občany města.

Město Náchod pomáhá sousedům - občanům polského města Kudowa-Zdrój Město Náchod pomáhá sousedům - občanům polského města Kudowa-Zdrój

Fungování Manželských a rodinných poraden v nouzovém stavu

Středa, 8.4.2020

Ve všech našich poradnách jsou do odvolání odloženy osobní konzultace. Po skončení nouzového stavu bude možné domluvit se na termínech náhradních.

logo logo

Základní škola T. G. Masaryka Náchod - sportovní třídy

Úterý, 7.4.2020

Propagační video - sportovní třídy na ZŠ T. G. Masaryka v Náchodě.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Atletický stadion HAMRA je otevřen

Úterý, 7.4.2020

Od úterý 7. 4. 2020 je znovuotevřen atletický stadion HAMRA (pouze atletický ovál) bez šaten a WC.

Atletický stadion HAMRA Atletický stadion HAMRA

CzechPoint

Úterý, 7.4.2020

Na základě rozhodnutí Vlády ČR informujeme občany o nové podobě provozu kontaktních míst veřejné správy, tzv. CzechPointů, od středy 8. 4. 2020.

logo logo

Rouškomat v Náchodě je opět v provozu!

Úterý, 7.4.2020

Po krátké technické odstávce je od dnešní 8. hodiny ranní opět občanům k dispozici k nákupu roušek za cenu 5 Kč/ks. Roušky je možné zakoupit v balení po 2 nebo 4 kusech.

Rouškomat v Náchodě je opět v provozu! Rouškomat v Náchodě je opět v provozu!

Ochranné prostředky pro Domov důchodců v Náchodě

Pondělí, 6.4.2020

Pomáháme, kde je třeba. A stále je celá řada těch, kteří pomoc potřebují. Tou nejohroženější skupinou jsou zcela nepochybně naši senioři.

Ochranné prostředky pro Domov důchodců v Náchodě Ochranné prostředky pro Domov důchodců v Náchodě