Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Otevírací doba poboček Městského informačního centra dne 28. září 2022

Pondělí, 26.9.2022

Dovolujeme si vás upozornit, že pobočky infocentra budou v den státního svátku otevřeny podle uvedeného rozpisu.

Otevírací doba Otevírací doba

Otevírací doba poboček Městského informačního centra dne 28. září 2022 Otevírací doba poboček Městského informačního centra dne 28. září 2022

Výsledky voleb do zastupitelstva města Náchoda

Sobota, 24.9.2022

Ve volbách do zastupitelstva města Náchoda konaných ve dnech 23. 9 – 24. 9 . 2022 byly podle výsledků převzatých od okrskových volebních komisí zjištěny tyto výsledky:

ilustrační foto ilustrační foto

Informace pro voliče – Volby do zastupitelstev obcí

Pátek, 23.9.2022

Volby do zastupitelstev obcí proběhnou v pátek 23. září 2022 od 14:00 do 22:00 hodin, a v sobotu 24. září 2022 od 8:00 do 14:00 hodin.

ilustrační foto ilustrační foto

Podzimní cyklus přednášek v Malých lázních zahájen

Čtvrtek, 22.9.2022

Ve čtvrtek 22. září byl zahájen podzimní cyklus oblíbených přednášek Richarda Švandy v Malých lázních. Prvním tématem byla řeka Metuje, ale také nejrůznější přírodní katastrofy, které postihly Běloves a okolí.

Podzimní cyklus přednášek v Malých lázních zahájen Podzimní cyklus přednášek v Malých lázních zahájen

CzechPoint a podatelna - omezení provozní doby

Čtvrtek, 22.9.2022

Z důvodu konání voleb bude v pátek 23. září omezena provozní doba pracoviště CzechPoint do 12:30 hodin a podatelny v ulici Zámecké do 13:30 hodin. Děkujeme za pochopení.

logo logo

Nové veřejné ohniště s přístřeškem v lesoparku Montace

Čtvrtek, 22.9.2022

Na frekventované lesní cestě procházející příměstským lesem se zvýšenou rekreační funkcí „Montace“, která směřuje z Náchoda podél Metuje a vyúsťuje u lázní v Bělovsi, vzniklo u bunkru nové veřejné ohniště s přístřeškem.

Montace mapa Montace mapa

Ohniště desatero Ohniště desatero

Úspěch náchodské fotbalové přípravky

Čtvrtek, 22.9.2022

Mimořádného úspěchu dosáhla v sobotu 17.9.2022 mladší přípravka FK Náchod U8 na silně obsazeném turnaji v Červených Pečkách. Parta celkem sedmi statečných (6 chlapců ročníku 2015 a dívka ročníku 2014) předvedla neskutečné výkony a zaslouženě se radovala z celkového vítězství.

Úspěch náchodské fotbalové přípravky Úspěch náchodské fotbalové přípravky

Pferda a Helen Doron bude mít nové zázemí

Středa, 21.9.2022

Budova čp. 371 v Hurdálkově ulici, ve které má své zázemí tréninková kavárny Láry Fáry a výukové centrum Helen Doron, prochází od letošního února stavebními úpravami.

Pferda a Helen Doron bude mít nové zázemí Pferda a Helen Doron bude mít nové zázemí