Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Výluky Hradec Králové hl.n. - Smiřice - Jaroměř - Česká Skalice, Jaroměř - Dvůr Králové nad Labem - Stará Paka 24.7. - 14.12.2019

Pondělí, 22.7.2019

Dovolujeme si Vás informovat o nepřetržité výluce traťových kolejí z důvodu rekonstrukce železniční stanice Jaroměř viz. konečné výlukové jízdní řád a vývěsky.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Opravy místních komunikací v průběhu léta

Pondělí, 22.7.2019

V období prázdnin probíhají průběžně opravy místních komunikací zástřiky.

Opravy místních komunikací v průběhu léta Opravy místních komunikací v průběhu léta

Uzavírka v Horní Radechové - upozornění pro řidiče a cestující autobusy

Pondělí, 22.7.2019

Od dnešního dne, tj. 22. 7. 2019, do 31. 10. 2019 dojde k uzavírce silnice I/14 v obci Horní Radechová.

Objízdná trasa Radechová Objízdná trasa Radechová

Ilustrační foto Ilustrační foto

Dobrá zpráva pro milovníky plavání

Pondělí, 22.7.2019

Krytý plavecký bazén v Náchodě bude pro veřejnost otevřen již od pondělí 29. 7. 2019. Otevírací doba po dobu prázdnin, tj. do 30. 8. 2019, bude v pracovní dny 5:30–7:30 a 16:00–20:00hod.

Světová univerziáda a OH mládeže s plavci Delfínu

Pondělí, 22.7.2019

Dvě akce absolvovali v červnu a v červenci plavci Delfínu Náchod.

Ida Ferrara s trenérem (autor: archiv Delfínu) Ida Ferrara s trenérem (autor: archiv Delfínu)

Červencové opékání buřtů v Domově pro seniory Marie

Čtvrtek, 18.7.2019

Ve středu 17. července 2019 se uskutečnilo tradiční opékání buřtů pro klienty Domova pro seniory Marie.

Červencové opékání buřtů v Domově pro seniory Marie Červencové opékání buřtů v Domově pro seniory Marie

Prohlídky v kostele sv. Vavřince

Čtvrtek, 18.7.2019

Od 15. července do 24. srpna je pro veřejnost otevřen kostel sv. Vavřince na Masarykově náměstí v Náchodě. Návštěvníci mohou využít bezplatný podrobný výklad přítomného průvodce.

Prohlídky v kostele sv. Vavřince Prohlídky v kostele sv. Vavřince

Na Pivobraní zahrají při degustaci z píp čtrnácti pivovarů Škwor, Ivan Mládek i Pokáč

Úterý, 16.7.2019

Na Pivobraní v sobotu 20. července vystoupí Škwor, Banjo Band Ivana Mládka, Pokáč i Jakub Děkan. Tekutý chléb nabídne čtrnáct pivovarů včetně jednoho polského.

Pivobraní plakát 2019 Pivobraní plakát 2019

Banjo band Banjo band