Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Modernější a snazší přístup k informacím

Úterý, 15.1.2019

V závěru roku 2018 došlo k modernizaci informačních a komunikačních systémů města Náchoda. Zrealizovaný projekt byl z 90 % spolufinancován z prostředků Evropské unie – Evropského fondu pro regionální rozvoj a ze státního rozpočtu ČR prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu.

Modernější a snazší přístup k informacím Modernější a snazší přístup k informacím

Pojízdná prodejna se vrací do příměstských částí

Úterý, 15.1.2019

Dobrá zpráva pro občany Dobrošova, Jizbice a Lipí!

Pojízdná prodejna se vrací do příměstských částí Pojízdná prodejna se vrací do příměstských částí

Úspěchy Delfínů na Mistrovství republiky a v Zimním poháru ČR

Pondělí, 14.1.2019

Plavci Delfínu Náchod mají za sebou vrchol zimní sezóny – Zimní poháry žactva a Mistrovství republiky dorostu a dospělých. Celkem získali 6 medailí.

Foto : trenér Dlohoška s úspěšnými plavci (autor: archiv Delfínu) Foto : trenér Dlohoška s úspěšnými plavci (autor: archiv Delfínu)

První setkání budoucích prvňáčků "Komenďáček"

Pondělí, 14.1.2019

Základní škola Komenského v Náchodě zve všechny předškoláky a jejich rodiče na první setkání před zápisem do 1. tříd v projektu „Komenďáček“, který má za úkol připravit děti k zápisu do školy.

logo logo

Tepna je doplacena!

Středa, 9.1.2019

Úvěr na nákup areálu bývalé Tepny ve výši 58 mil. Kč je doplacen. Město Náchod tak ušetří desítky tisíc na úrocích.

Tepna je doplacena! Tepna je doplacena!

Prvním náchodským občánkem je Jakub Jan

Pátek, 4.1.2019

Dnes dopoledne poblahopřál v náchodské porodnici starosta Jan Birke s místostarostkou Pavlou Maršíkovou mamince prvního náchodského občánka, kterým je Jakub Jan.

Prvním náchodským občánkem je Jakub Jan Prvním náchodským občánkem je Jakub Jan

Omezení pracovní doby MěÚ Náchod

Pátek, 4.1.2019

Vážení občané, v pátek 4.ledna 2018 od 11:30 hod. budou z provozních důvodů budovy Městského úřadu v Náchodě pro veřejnost uzavřeny.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Akustická zkouška sirén

Středa, 2.1.2019

Akustická zkouška sirén Ve středu 2. ledna 2019 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění. Ve 12:00 hodin se rozezní poplachové sirény, které budou vysílat zkušební nepřerušovaný tón po dobu 140 sekund.

ilustrační foto ilustrační foto