Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Hodina země 2024

Úterý, 19.03.2024

Hodina Země je celosvětová akce na podporu životního prostředí a i my v Náchodě se díky Déčku Náchod máme možnost k této iniciativě připojit.

Základní školy v Náchodě chystají zápisy do 1. tříd

Pondělí, 18.03.2024

Vážení rodiče, začátkem dubna čeká vaše děti první důležitý krok v jejich životě – výběr školy a následný zápis do 1. tříd. Volba školy bude záležet především na vás – rodičích.

ZŠ 1. Máje ZŠ 1. Máje

ZŠ Pavlišovská ZŠ Pavlišovská

ZŠ Drtinovo náměstí. ZŠ Drtinovo náměstí.

770 let města - den otevřených dveří v Městské knihovně

Pondělí, 18.03.2024

Zveme vás na den otevřených dveří v Městské knihovně, který proběhne v rámci oslav letošního 770. výročí od první známé písemné zmínky o našem městě. V měsíci březnu si připomínáme význam průmyslu v historii Náchoda.

Úplná uzavírka místní komunikace na Lipí (u hasičárny)

Pondělí, 18.03.2024

V období od 25.03. do 21.04.2024 dojde na dva dny k úplné uzavírce místní komunikace na p. p. č. 555 a st. p. č. 46/1 v kat. území Lipí u Náchoda (komunikace u hasičárny) z důvodu zřízení kanalizační přípojky pro objekt čp. 38. Bude se jednat o celkem dva dny, v prvním z nich proběhne výstavba kanalizační přípojky a v druhém pokládka asfaltového povrchu.

Úplná uzavírka místní komunikace na Lipí (u hasičárny) Úplná uzavírka místní komunikace na Lipí (u hasičárny)

Pozvánka na besedu do Malých lázní Běloves

Pátek, 15.03.2024

Zveme vás na přednášku MUDr. Petra Minaříka o arcivévodkyni a císařovně Marii Terezii, která proběhne ve čtvrtek 21. března 2024 od 18:00 v prostorech infocentra v Malých lázních v Náchodě-Bělovsi (1. patro Vily Komenský).

770 let města - významná osobnost Sláva Vorlová

Pátek, 15.03.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 15. března, uplynulo 130 let od narození náchodské skladatelky Slávy Vorlové.

Nové záhony cibulovin v Náchodě

Čtvrtek, 14.03.2024

Město Náchod připravilo pro občany další květinové záhony s cibulovinami.

Nové záhony cibulovin v Náchodě Nové záhony cibulovin v Náchodě

Ocenění za významný kulturní a sportovní přínos za rok 2023

Úterý, 12.03.2024

V sobotu 9. 3. 2024 proběhl v prostorech Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě Reprezentační ples města Náchoda, Primátoru a.s. a Beránku a.s.

Hejnová Sofie Hejnová Sofie

Nováková Klára Nováková Klára