Teplota: 2,6 °C

Zpravodajství - přehled zpráv

Starší zprávy

Výluky SŽDC s.o. v Královéhradeckém kraji s vlivem na osobní dopravu ČD, a.s. v úseku Týniště nad Orlicí - Václavice

Středa, 26.4.2017

Informace o výluce traťové koleje v úseku Týniště nad Orlicí - Opočno pod Orlickými horami ve dnech 2. - 4.5.2017. V úseku Opočno pod Orlickými horami - Nové Město nad Metují ve dnech 9. - 11.5.2017 a v úseku Nové Město nad Metují - Václavice dne 12.5.2017.

Výluky SŽDC s.o. Výluky SŽDC s.o.

Setkání seniorů a osob pečujících

Úterý, 25.4.2017

Středa 26. 4. 2017 od 15 do 17 hodin ve velké zasedací místnosti č. dv. 5, 1. patro MěÚ Náchod, Masarykovo náměstí 40, budova nové radnice.

Plakát Plakát

Muži i ženy Delfínu Náchod v semifinále soutěže družstev 2017

Úterý, 25.4.2017

Koncem zimy a začátkem jara se každoročně koná tzv. plavecká liga – Mistrovství ČR družstev v plavání.

družstvo Delfínu (foto: Roman Hakl) družstvo Delfínu (foto: Roman Hakl)

Jednání Zastupitelstva města Náchoda - živě

Pondělí, 24.4.2017

V pondělí 24. dubna 2017 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 19. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Hasičská zbrojnice v Bělovsi má nový interiér

Neděle, 23.4.2017

Běloveští hasiči se v těchto dnech mohou těšit z nového interiéru hasičské zbrojnice.

Hasičská zbrojnice v Bělovsi má nový interiér Hasičská zbrojnice v Bělovsi má nový interiér

Nabídka práce vhodná pro studenty

Pátek, 21.4.2017

Městské informační centrum hledá do svého kolektivu kolegyni/kolegu na výpomoc (dohoda o provedení práce).

MIC MIC

Dětská Prima sezóna

Pátek, 21.4.2017

Studentský festival Náchodská Prima sezóna, který letos oslaví krásné kulaté dvacetiny, se koná od 8. do 12. května.

Dětská Prima sezóna Dětská Prima sezóna

Chodníky v ulicích Sokolská a Jiráskova čeká od příštího týdne oprava

Pátek, 21.4.2017

V pondělí 24. dubna 2017 bude zahájena oprava chodníků v ulici Jiráskova a chodníku v ulici Sokolské pod novým parkovištěm.

Chodníky v ulicích Sokolská a Jiráskova čeká od příštího týdne oprava Chodníky v ulicích Sokolská a Jiráskova čeká od příštího týdne oprava