Doprava

Starší zprávy

Výluky Hradec Králové hl.n. - Smiřice - Jaroměř - Česká Skalice, Jaroměř - Dvůr Králové nad Labem - Stará Paka 24.7. - 14.12.2019

Pondělí, 22.7.2019

Dovolujeme si Vás informovat o nepřetržité výluce traťových kolejí z důvodu rekonstrukce železniční stanice Jaroměř viz. konečné výlukové jízdní řád a vývěsky.

Uzavírka v Horní Radechové - upozornění pro řidiče a cestující autobusy

Pondělí, 22.7.2019

Od dnešního dne, tj. 22. 7. 2019, do 31. 10. 2019 dojde k uzavírce silnice I/14 v obci Horní Radechová.

Objízdná trasa Radechová Objízdná trasa Radechová

Komunikační propojení ulic Raisova-Parkány otevřeno

Pondělí, 1.7.2019

Dnes dopoledne bylo za účasti vedení města Náchoda, zástupců Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI), zhotovitele stavby - společnosti EUROVIA CS a projektanta slavnostně otevřeno komunikační propojení ulic Raisova-Parkány v centru města.

Komunikační propojení ulic Raisova-Parkány otevřeno Komunikační propojení ulic Raisova-Parkány otevřeno

Komunikační propojení ulic Raisova-Parkány se otevře v pondělí 1. 7. 2019

Neděle, 30.6.2019

Slavnostní otevření komunikačního propojení Raisova-Parkány za účasti vedení města Náchoda, zástupců zhotovitele stavby - společnosti EUROVIA a Státního fondu dopravní infrastruktury se uskuteční v pondělí 1. 7. 2019 v 9:00 hodin v místě stavby. Hned poté bude následovat spuštění provozu.

Mapa Mapa

Pozvánka Pozvánka

Dopravní omezení na Husově náměstí

Pátek, 14.6.2019

Upozorňujeme řidiče, že v týdnu od 17. 6. do 21. 6. 2019 do 7:00 hod. bude probíhat pokládka konečného povrchu po rekonstrukci plynovodu. Z toho důvodu dojde k uzavření několika komunikací v Náchodě.

Uzavírka u  sběrných surovin Uzavírka u sběrných surovin

Výjezd z Husova náměstí Výjezd z Husova náměstí

Služba Senior taxi v Náchodě zná svého provozovatele

Úterý, 11.6.2019

Dnes dopoledne podepsali starosta Jan Birke a jednatel Vodní záchranné a dopravní služby s.r.o., Náchod pan Vratislav Vrábel smlouvu o provozování služby SENIOR TAXI v Náchodě.

Služba Senior taxi v Náchodě zná svého provozovatele Služba Senior taxi v Náchodě zná svého provozovatele

Nové jízdní řády

Pondělí, 10.6.2019

Od 9. června vstupují v platnost nové jízdní řády v železniční a autobusové dopravě. Podrobnosti naleznete v přiložených tiskových zprávách včetně kompletního souhrnu změn ve veřejné dopravě.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Výluky SŽDC s.o. v Královéhradeckém s vlivem na osobní dopravu ČD, a.s. Náchod - Opočno pod Orlickými horami, Václavice - Starkoč

Čtvrtek, 23.5.2019

Dovolujeme si Vás informovat o nepřetržité výluce traťové koleje v úseku Náchod - Opočno pod Orlickými horami, Václavice - Starkoč ; 29.5.- 11.6.2019 viz vývěska y výlukový jízdní řád.