Doprava

Starší zprávy

Výluky SŽDC s.o. v Královéhradeckém s vlivem na osobní dopravu ČD, a.s. Náchod - Opočno pod Orlickými horami, Václavice - Starkoč

Čtvrtek, 23.5.2019

Dovolujeme si Vás informovat o nepřetržité výluce traťové koleje v úseku Náchod - Opočno pod Orlickými horami, Václavice - Starkoč ; 29.5.- 11.6.2019 viz vývěska y výlukový jízdní řád.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Neukázněné řidiče kamionů usměrní dopravní opatření

Pátek, 17.5.2019

Stále více řidičů nákladních vozidel v posledních dnech využívá k objíždění kolony na hlavní komunikaci I/33 v centru Náchoda vedlejší komunikace.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Přípravy na zahájení stavby obchvatu Náchoda intenzivně pokračují, takhle bude vypadat

Čtvrtek, 16.5.2019

Příprava realizace stavby obchvatu Náchoda vstoupila další fáze. V průběhu května probíhají v Náchodě a okolních dotčených obcích informativní setkání pro občany, kde se mohou seznámit s dosavadním průběhem příprav, dalším postupem včetně plánovaných termínů a podrobnostmi souvisejícími s majetkoprávním vyrovnáním.

Obchvat Náchoda Obchvat Náchoda

Uzavření výjezdu z Husova náměstí

Pondělí, 13.5.2019

Upozorňujeme řidiče, že od 14. do 24. 5. 2019 bude z důvodu rekonstrukce plynovodu uzavřen výjezd z Husova náměstí na okružní křižovatku u Čedoku.

Uzavírka u  sběrných surovin Uzavírka u sběrných surovin

Výjezd z Husova náměstí Výjezd z Husova náměstí

Parkoviště Bílá růže

Pátek, 10.5.2019

Z důvodu administrativních úkonů při převodu práv k pozemku p. č. 122/4 - nyní plocha parkoviště u Bílé růže - dojde k přerušení výběru parkovného a to od 13. 5. 2019 do odvolání.

Parkoviště Bílá růže Parkoviště Bílá růže

Uzavírka ulice Tylova

Středa, 8.5.2019

Upozorňujeme řidiče, že od 10. do 14. 5. 2019 bude z důvodu rekonstrukce parovodu uzavřena místní komunikace ul. Tylova mezi ulicemi Pod Kalvárií a Pod Kapličkou.

Upozornění pro řidiče

Úterý, 7.5.2019

Od úterý 7. 5. 2019 16 hodin je uzavřen přejezd na silnici III/303 4 v Hronově (ve směru na Pavlišov). Objízdná trasa je vedena přes Zbečník, Horní Kostelec, Červený Kostelec, Horní Radechovou, Slavíkov na Pavlišov.

Upozornění pro řidiče a obyvatele Malého Poříčí

Pátek, 3.5.2019

V termínu od 9. do 14. 5. 2019 dojde v souvislosti revitalizací železniční trati a rekonstrukcí železničního přejezdu v Malém Poříčí k uzavírce ulice Za Vodou.

Upozornění pro řidiče a obyvatele Malého Poříčí Upozornění pro řidiče a obyvatele Malého Poříčí