770 let města - významná osobnost Josef Krapka Náchodský

Pátek, 12.04.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 13. dubna, uplynulo 115 let od úmrtí Josefa Krapky Náchodského.

Tip na víkend - výstava "Čtvero ročních dob zámeckého kopce"

Pátek, 12.04.2024

Navštivte výstavu ČTVERO ROČNÍCH DOB ZÁMECKÉHO KOPCE v prostorech infocentra v Malých lázních Běloves.

770 let města - zájezd na divadelní představení "Danny Smiřický (Příběh inženýra lidských duší)" v Divadle na Vinohradech

Pátek, 12.04.2024

Srdečně vás zveme na zájezd na divadelní představení "Danny Smiřický (Příběh inženýra lidských duší" ve čtvrtek 25. dubna 2024 do Divadlo na Vinohradech - oficiální profil, kde pod režisérskou taktovkou Radovana Lipuse v hlavních rolích vystoupí Svatopluk Skopal, Tomáš Pavelka, Aleš Petráš, Petr Matyáš Cibulka a Karolína Knězů.

Čarodějnice na Dětském dopravním hřišti se blíží

Pondělí, 08.04.2024

Zveme malé i velké čarodějnice, čaroděje i nečary v úterý 30. dubna 2024 na Dětské dopravní hřiště v Náchodě, kde si společně užijeme tu nejlepší svatojakubskou noc široko daleko.

Starší zprávy