Kultura

Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici v Raisově ulici a slavnostní rozvinutí a svěcení repliky historického praporu hasičů Náchod – sobota 18. 6. 2022

Středa, 15.6.2022

Zveme vás již tuto sobotu – 18. 6. 2022 od 8 do 12 hodin - na Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici v Raisově ulici v Náchodě.

Plakát - Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici Plakát - Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici

První jarmark v Malých lázních slavil úspěch

Úterý, 14.6.2022

V sobotu 11. 6. 2022 se v areálu Malých lázní v Bělovsi konal tradiční jarmark.

První jarmark v Malých lázních slavil úspěch První jarmark v Malých lázních slavil úspěch

Pozvánka na křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“

Pondělí, 13.6.2022

Město Náchod a Fotoklub Náchod vás zvou v pátek 17. června 2022 od 17 hodin na křest knihy o významném architektovi Františku Kulhánkovi, který proběhne v obřadní síni náchodské radnice (2. patro).

4. ročník Náchodské junior - seniorády

Čtvtek, 9.6.2022

Město Náchod vás zve v sobotu 11. června 2022 na 4. ročník Náchodské junior - seniorády, která se koná za podpory Královéhradeckého kraje a a hejtmana Martina Červíčka. Akce se uskuteční v rámci Dnů pro rodinu od 10 do 15 hodin na atletickém stadionu Hamra.

Starší zprávy