Pobočky Městského informačního centra Náchod do odvolání uzavřeny

Čtvtek, 22.10.2020

Dovolujeme si vás informovat, že od středy 22. října 2020 jsou z důvodů nařízení vlády obě pobočky Městského informačního centra do odvolání uzavřeny.

IC nu IC nu

IC n IC n

IC ML u IC ML u

Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena

Úterý, 6.10.2020

Dovolujeme si vás upozornit, že z důvodu vládních opatření je přednáška Významní lázeňští hosté a jejich příběhy zrušena.

Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena

Ing. Arch. František Kulhánek - náchodský Gočár

Pátek, 2.10.2020

Ve čtvrtek 1. 10. 2020 v podvečer proběhla ve výstavní síni Muzea Náchodska vernisáž výstavy věnované významné náchodské osobnosti ing. arch. Františkovi Kulkánkovi, který se mimo jiné profesně jako městský architekt podílel v minulosti na zásadních krocích ovlivňujících vzhled a chod našeho města dodnes.

Otevírací doba poboček infocenter v Náchodě ve svátek 28. 9. 2020

Pátek, 25.9.2020

V pondělí 28. září 2020 budou pobočky informačních center otevřeny.

Starší zprávy

Provoz MěÚ Náchod od 12. 10. 2020

Úřad:

Pondělí 8.00-13.00 hod.
 Středa 12.00-17.00 hod.

Objednaní klienti dle objednávkového systému v rámci elektronické obsluhy občana si mohou vyřídit své záležitosti v časech, na které jsou objednaní (příp. budou kontaktováni pro možnost přesunu termínu).

Provoz objednávkového systému zůstane tedy zachován v následujícím období s omezením na uvedené dny, tj. pondělí a středa.