Betlémské světlo v Náchodě

Pondělí, 20.12.2021

Již po třiatřicáté dorazí do Náchoda plamínek, jež je pro mnohé neodmyslitelnou součástí Vánoc – Betlémské světlo.

Betlémské světlo v Náchodě Betlémské světlo v Náchodě

Nová kniha - Povstalci a odsouzenci

Čtvtek, 9.12.2021

Nová kniha PhDr. Jana Kiliána Povstalci a odsouzenci – osudy 27 obětí staroměstské exekuce obsahuje informace o spojitosti Tobiáše Štefka z Koloděj a města Náchoda, kde se narodil v měšťanské rodině (na místě rodného domu nyní stojí budova banky).

Povstalci a odsouzenci Povstalci a odsouzenci

Sobotní odpoledne v Malých lázních patřilo vánočnímu tvoření

Čtvtek, 2.12.2021

Den před první adventní nedělí ožily venkovní prostory Vily Komenský předvánočními dílničkami pro děti. Svou kreativitu se zapojily děti se svými rodiči a prarodiči, ale nadšení z vánočního tvoření neodolali ani někteří dospělí návštěvníci Malých lázní, kteří se spontánně přidali.

Informace o zrušení vánočních akcí v Náchodě

Pátek, 26.11.2021

Vláda ČR vyhlásila od 26. 11. 2021 0:00 hodin nouzový stav po dobu 30 dnů. S ohledem na zpřísnění koronavirových opatření jsme nuceni zrušit plánované akce.

Starší zprávy