Teplota: 3,3 °C

Inspirace osobností Karla IV.

Úterý, 31.10.2017

Ve vstupním prostoru Městské knihovny v Náchodě byla dnes odpoledne otevřena zajímavá výstava dětských výtvarných prací. Jedná se o mezinárodní projekt putovní výstavy inspirované osobností Karla IV., v němž jednotlivé země přidávají svůj díl pohledu na společné téma, kterým byly v tomto případě vánoční zvyky a tradice.

Inspirace osobností Karla IV. Inspirace osobností Karla IV.

Náchodské Dny poezie

Pátek, 20.10.2017

8. ročník - Listopad 2017 - „Labyrint světa poezie“

Náchodské Dny poezie Náchodské Dny poezie

Letošní poslední výměna fotografií exteriérové výstavy na Karlově náměstí

Pondělí, 16.10.2017

Letos byly již potřetí obměněny fotografie, které které vznikly při společných workshopech českých a polských fotografů.

Finále soutěže BATIST Nejsestřička roku v Náchodě

Sobota, 7.10.2017

Již devátý ročník soutěže BATIST Nejsestřička roku hostí tento víkend město Náchod. Dvanáct finalistek přivítali v pátek 6. října 2017 v obřadní síni náchodské radnice také představitelé samosprávy, kraje, sponzorů akce a významné osobnosti regionu, které soutěž pořádanou panem Davidem Novotným dlouhodobě podporují.

Starší zprávy