Slavnostní přijetí členů smyčcových souborů ZUŠ Náchod vedením města

Úterý, 25.6.2019

V pondělí 24. června 2019 rozezněla prostory obřadní síně náchodské radnice dvě smyčcová uskupení náchodské základní umělecké školy – Kvarteto a Kvinteto – pod vedením svého učitele Lukáše Janka a v doprovodu zástupkyně ředitele Oksany Ciporenko.

Slavnostní přijetí členů smyčcových souborů ZUŠ Náchod vedením města Slavnostní přijetí členů smyčcových souborů ZUŠ Náchod vedením města

Sborník Rodným krajem č. 58

Pátek, 21.6.2019

V těchto dnech se dostává mezi čtenáře další číslo vlastivědného sborníku Rodným krajem.

Sborník Rodným krajem č. 58 Sborník Rodným krajem č. 58

Dny otevřených ateliérů - DOA 2019 v Náchodě

Čtvtek, 13.6.2019

Tuto sobotu otevřou své dveře v rámci akce Dny otevřených ateliérů - DOA 2019 i umělci z Náchoda.

Festival zážitků zahájen – prázdniny plné zábavy mohou začít!

Pondělí, 10.6.2019

Festival zážitků zahájen – prázdniny plné zábavy mohou začít!

Starší zprávy