Starší zprávy

2. Adventní setkání v neděli 4. prosince 2022

Pátek, 2.12.2022

2. Adventní setkání v neděli 4. prosince 2022 se na Masarykově náměstí od 17 hodin ponese v duchu libých tónů a zpěvu vánočních písní v podání náchodské Církve bratrské a Církve adventistů sedmého dne.

Adventní setkání Adventní setkání

Mikulášské dílničky v Malých lázních Běloves

Pátek, 2.12.2022

Město Náchod a Městské informační centrum Malé lázně vás srdečně zvou na MIKULÁŠSKÉ DÍLNIČKY pro děti, které se uskuteční v sobotu 3. prosince 2022 od 14 hodin v zahradě Vily Komenský.

Mikulášské dílničky v Malých lázních Běloves Mikulášské dílničky v Malých lázních Běloves

Náchodský zpravodaj - prosinec

Čtvrtek, 1.12.2022

Právě vyšel informační měsíčník pro občany města Náchoda na měsíc prosinec, který si také můžete přečíst v elektronické podobě.

Obálka NZ Obálka NZ

Vánoce v Náchodě

Pondělí, 28.11.2022

Období adventu vždy vytváří kouzelnou atmosféru plnou očekávání zázračných okamžiků blížících se Vánoc a k tomu neodmyslitelně patří i vánočně laděné kulturní akce.

Vánoční program Náchod Vánoční program Náchod

Vánoce v Náchodě Vánoce v Náchodě

Vernisáží byla zahájena výstava běloveského řezbáře Jana Jirky v Malých lázních

Neděle, 27.11.2022

U příležitosti neformálního zahájení, které se uskutečnilo v sobotu 26. listopadu, se sešla autorova rodina společně s jeho nejbližšími přáteli.

Vernisáží byla zahájena výstava běloveského řezbáře Jana Jirky v Malých lázních Vernisáží byla zahájena výstava běloveského řezbáře Jana Jirky v Malých lázních

Beseda s Richardem Švandou se nesla v tajemném duchu

Čtvrtek, 24.11.2022

Čtvrteční podvečer 24. 11. 2022 patřil v Malých lázních již tradičně besedě s Richardem Švandou. Tentokrát na téma: Věřte x nevěřte.

Beseda s Richardem Švandou se nesla v tajemném duchu Beseda s Richardem Švandou se nesla v tajemném duchu

Už se to chystá!

Čtvrtek, 24.11.2022

Instalace vánoční výzdoby v Náchodě jede na plné obrátky a dnes dorazil před radnici na Masarykovo náměstí vánoční strom.

Plakát Plakát

Už se to chystá! Už se to chystá!

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu

Pondělí, 14.11.2022

Srdečně vás zveme na slavnostní rozsvícení vánočního stromu, které se uskuteční v neděli 27. listopadu 2022 v 17 hodin na Masarykově náměstí.

Adventní koncert kostel sv. Vavřince Adventní koncert kostel sv. Vavřince

Rozsvícení vánočního stromu Náchod Rozsvícení vánočního stromu Náchod

Rozsvícení vánočního stromu Rozsvícení vánočního stromu