Starší zprávy

Pobočky Městského informačního centra Náchod do odvolání uzavřeny

Čtvrtek, 22.10.2020

Dovolujeme si vás informovat, že od středy 22. října 2020 jsou z důvodů nařízení vlády obě pobočky Městského informačního centra do odvolání uzavřeny.

IC nu IC nu

IC n IC n

IC ML u IC ML u

Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena

Úterý, 6.10.2020

Dovolujeme si vás upozornit, že z důvodu vládních opatření je přednáška Významní lázeňští hosté a jejich příběhy zrušena.

Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena Přednáška Richarda Švandy v Malých lázních zrušena

Ing. Arch. František Kulhánek - náchodský Gočár

Pátek, 2.10.2020

Ve čtvrtek 1. 10. 2020 v podvečer proběhla ve výstavní síni Muzea Náchodska vernisáž výstavy věnované významné náchodské osobnosti ing. arch. Františkovi Kulkánkovi, který se mimo jiné profesně jako městský architekt podílel v minulosti na zásadních krocích ovlivňujících vzhled a chod našeho města dodnes.

Ing. Arch. František Kulhánek - náchodský Gočár Ing. Arch. František Kulhánek - náchodský Gočár

Otevírací doba poboček infocenter v Náchodě ve svátek 28. 9. 2020

Pátek, 25.9.2020

V pondělí 28. září 2020 budou pobočky informačních center otevřeny.

MIC ml MIC ml

MIC z MIC z

MIC n MIC n

Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára

Pátek, 25.9.2020

Naše město se pyšní hned několika opravdu významnými osobnostmi, mezi které řadíme spisovatele, herce, výtvarníky, architekty a mnoho dalších.

Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára Výstava na počest Františka Kulhánka – náchodského Gočára

Výstava na stromech představí letos téma Práce (bez) budoucnosti

Čtvrtek, 24.9.2020

Stromy v parku u nádraží v Náchodě se první říjnový týden stanou netradiční galerií. 3.–10. října 2020 se tu uskuteční již šestý ročník Výstavy na stromech, která letos u příležitosti Týdne důstojné práce přináší téma Práce (bez) budoucnosti – tedy jak nové technologie promění práci a pracovní podmínky nejen zaměstnankyň a zaměstnanců.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Malí sportovci si užili odpoledne v Malých lázních

Úterý, 22.9.2020

V sobotu 19. září 2020 se uskutečnilo v areálu Malých lázní v Bělovsi sportovní odpoledne pro děti.

Malí sportovci si užili odpoledne v Malých lázních Malí sportovci si užili odpoledne v Malých lázních

Ohlédnutí za 14. ročníkem Náchodských Kuronských slavností

Středa, 9.9.2020

Ohlédnutí za 14. ročníkem Náchodských Kuronských slavností

Ohlédnutí za 14. ročníkem Náchodských Kuronských slavností Ohlédnutí za 14. ročníkem Náchodských Kuronských slavností

Provoz MěÚ Náchod od 12. 10. 2020

Úřad:

Pondělí 8.00-13.00 hod.
 Středa 12.00-17.00 hod.

Objednaní klienti dle objednávkového systému v rámci elektronické obsluhy občana si mohou vyřídit své záležitosti v časech, na které jsou objednaní (příp. budou kontaktováni pro možnost přesunu termínu).

Provoz objednávkového systému zůstane tedy zachován v následujícím období s omezením na uvedené dny, tj. pondělí a středa.