Starší zprávy

Návštěvníci Malých lázní se vydali na cestu do podvodního světa s Mirkem Brátem

Pátek, 23.02.2024

Ve čtvrtek 22. února v podvečerních hodinách proběhla další zajímavá přednáška v Malých lázních, tentokrát na téma „Sladko-slané magické hlubiny“.

Návštěvníci Malých lázní se vydali na cestu do podvodního světa s Mirkem Brátem Návštěvníci Malých lázní se vydali na cestu do podvodního světa s Mirkem Brátem

Pozvánka - Náchodské šlechtění primulí

Středa, 21.02.2024

Zveme vás na akci Náchodské šlechtění primulí, která proběhne v rámci oslav letošního 770. výročí od první známé písemné zmínky o našem městě. V měsíci únoru si připomínáme význam vědy v historii Náchoda.

Pozvánka - beseda s Mirkem Brátem v Malých lázních

Pátek, 16.02.2024

Zveme vás na besedu o neuvěřitelné cestě do "Magických hlubin" s Mirkem Brátem, která se uskuteční ve čtvrtek 22. února 2024 v Malých lázních.

Pozvánka - Průmyslový příběh Náchoda

Úterý, 13.02.2024

Ve čtvrtek 21. března 2024 se v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě od 19 hodin uskuteční ojedinělá akce, která vám přiblíží historii i současnost jednoho z nejdůležitějších odvětví, která se v našem městě rozvinula, PRŮMYSL.

Masopustní veselí v Náchodě

Neděle, 11.02.2024

Centrum města zaplnily navzdory počasí v neděli 11. 2. 2024 desítky účastníků masopustního průvodu včetně spousty úžasných masek.

Masopustní veselí v Náchodě Masopustní veselí v Náchodě

Tip na víkend - Sousedský masopust

Pátek, 09.02.2024

V neděli 11. února 2024 si v ulicích našeho města užijete masopustní veselí.

Reprezentační ples města se blíží

Úterý, 06.02.2024

Město Náchod, Pivovar PRIMÁTOR a. s. a Beránek Náchod a. s. si vás dovolují pozvat na reprezentační ples, který se uskuteční v sobotu 9. března 2024 v Městském divadle Dr. J. Čížka od 20 hodin.

770 let města - Náchod vědecký

Čtvrtek, 01.02.2024

Zveme vás na únorové akce k oslavě letošního 770. výročí od první známé písemné zmínky o našem městě. V měsíci únoru si připomeneme - význam vědy v historii Náchoda.