Starší zprávy

Betlémské světlo v Náchodě

Pondělí, 20.12.2021

Již po třiatřicáté dorazí do Náchoda plamínek, jež je pro mnohé neodmyslitelnou součástí Vánoc – Betlémské světlo.

Betlémské světlo v Náchodě Betlémské světlo v Náchodě

Nová kniha - Povstalci a odsouzenci

Čtvrtek, 9.12.2021

Nová kniha PhDr. Jana Kiliána Povstalci a odsouzenci – osudy 27 obětí staroměstské exekuce obsahuje informace o spojitosti Tobiáše Štefka z Koloděj a města Náchoda, kde se narodil v měšťanské rodině (na místě rodného domu nyní stojí budova banky).

Povstalci a odsouzenci Povstalci a odsouzenci

Sobotní odpoledne v Malých lázních patřilo vánočnímu tvoření

Čtvrtek, 2.12.2021

Den před první adventní nedělí ožily venkovní prostory Vily Komenský předvánočními dílničkami pro děti. Svou kreativitu se zapojily děti se svými rodiči a prarodiči, ale nadšení z vánočního tvoření neodolali ani někteří dospělí návštěvníci Malých lázní, kteří se spontánně přidali.

Sobotní odpoledne v Malých lázních patřilo vánočnímu tvoření Sobotní odpoledne v Malých lázních patřilo vánočnímu tvoření

Předvánoční dílničky OP - plakát Předvánoční dílničky OP - plakát

Informace o zrušení vánočních akcí v Náchodě

Pátek, 26.11.2021

Vláda ČR vyhlásila od 26. 11. 2021 0:00 hodin nouzový stav po dobu 30 dnů. S ohledem na zpřísnění koronavirových opatření jsme nuceni zrušit plánované akce.

ilustrační foto ilustrační foto

ZRUŠENO !!! - První adventní neděle a rozsvícení vánočního stromu – 28. 11. 2021

Čtvrtek, 25.11.2021

Logo ČEZ Logo ČEZ

První adventní neděle a rozsvícení vánočního stromu První adventní neděle a rozsvícení vánočního stromu

Plakát-První adventní neděle a rozsvícení vánočního stromu – 28. 11. 2021 Plakát-První adventní neděle a rozsvícení vánočního stromu – 28. 11. 2021

Malé lázně v Bělovsi hostily další přednášku

Neděle, 14.11.2021

Ve čtvrtek 11. listopadu 2021 se v prostorách městského informačního centra ve vile Komenský v Malých lázních v Bělovsi uskutečnila další z přednášek pana Richarda Švandy.

Malé lázně v Bělovsi hostily další přednášku Malé lázně v Bělovsi hostily další přednášku

Sněhánky se sv. Martinem

Pondělí, 8.11.2021

Město Náchod a SVČ Déčko Náchod vás zvou ve čtvrtek 11. listopadu 2021 na Masarykovo náměstí, kde se uskuteční oblíbená akce pro děti i dospělé Sněhánky se sv. Martinem. Vstup na akci je zdarma.

Sněhánky se sv. Martinem Sněhánky se sv. Martinem

Náchodský zpravodaj - listopad

Pondělí, 1.11.2021

Právě vyšel informační měsíčník pro občany města Náchoda na měsíc listopad, který si také můžete přečíst v elektronické podobě:

Obálka Obálka