Starší zprávy

Čarodějnice na dětském dopravním hřišti

Úterý, 23.04.2024

Zveme malé i velké čarodějnice, čaroděje i nečary v úterý 30. dubna 2024 na Dětské dopravní hřiště v Náchodě, kde si společně užijeme tu nejlepší svatojakubskou noc široko daleko.

770 let města - významná osobnost P. Josef Myslimír Ludvík

Pondělí, 22.04.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 22. dubna, uplynulo 228 let od úmrtí P. Josefa Myslimíra Ludvíka.

Poslední jarní přednáška v Malých lázních nás zavedla do světa léčivých rostlin

Pátek, 19.04.2024

Ve čtvrtek 18. dubna v podvečerních hodinách proběhla v infocentru v Malých lázních poslední jarní přednáška, tentokrát s Mgr. Kateřinou Geržovou – absolventkou Přírodovědecké fakulty UP Olomouc, studentkou kurzu Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové, která má současně desetiletou praxi jako výrobce bylinných produktů z Orlických hor.

Poslední jarní přednáška v Malých lázních nás zavedla do světa léčivých rostlin Poslední jarní přednáška v Malých lázních nás zavedla do světa léčivých rostlin

770 let města - významná osobnost Josef Krapka Náchodský

Pátek, 12.04.2024

V rámci letošních oslav 770 let od první písemné zmínky o našem městě si připomínáme i mnoho významných osob, které se zapsaly výraznou měrou do historie našeho města. Právě dnes, 13. dubna, uplynulo 115 let od úmrtí Josefa Krapky Náchodského.

Tip na víkend - výstava "Čtvero ročních dob zámeckého kopce"

Pátek, 12.04.2024

Navštivte výstavu ČTVERO ROČNÍCH DOB ZÁMECKÉHO KOPCE v prostorech infocentra v Malých lázních Běloves.

770 let města - zájezd na divadelní představení "Danny Smiřický (Příběh inženýra lidských duší)" v Divadle na Vinohradech

Pátek, 12.04.2024

Srdečně vás zveme na zájezd na divadelní představení "Danny Smiřický (Příběh inženýra lidských duší" ve čtvrtek 25. dubna 2024 do Divadlo na Vinohradech - oficiální profil, kde pod režisérskou taktovkou Radovana Lipuse v hlavních rolích vystoupí Svatopluk Skopal, Tomáš Pavelka, Aleš Petráš, Petr Matyáš Cibulka a Karolína Knězů.

Čarodějnice na Dětském dopravním hřišti se blíží

Pondělí, 08.04.2024

Pozvánka - beseda Historie náchodského loutkářství

Úterý, 02.04.2024

Zveme vás na besedu Historie náchodského loutkářství, kterou pořádá Muzeum Náchodska v rámci oslav letošního 770. výročí od první známé písemné zmínky o našem městě. V měsíci dubnu si připomínáme význam divadelní scény v historii Náchoda.