Starší zprávy

Zrušené a přesunuté akce Beránku Náchod, a. s.

Úterý, 10.3.2020

Vzhledem k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ruší Městské divadlo Dr. J. Čížka v Náchodě tuto akci: 16. 3. 2020 - Velká pošťácká pohádka

Ilustrační foto Ilustrační foto

Dny otevřených ateliérů v Královéhradeckém kraji 2020 - otevřená výzva

Pondělí, 27.1.2020

Centrum podpory uměleckých aktivit opět vyhlašuje otevřenou výzvu pro umělce z oblasti výtvarného umění pro účast v 8. ročníku výtvarného festivalu Dny otevřených ateliérů - (DOA).

Logo Logo

Vánoční strom v Náchodě už svítí

Úterý, 3.12.2019

První adventní setkání v neděli 1. prosince 2019 navodilo tu pravou předvánoční atmosféru. Programem tentokrát provázeli zástupci Církve bratské a Církve adventistů sedmého dne.

Vánoční strom v Náchodě už svítí Vánoční strom v Náchodě už svítí

Noc filmových nadějí TV Nova 2019

Pondělí, 2.12.2019

Další fantastický úspěch mladých filmařů ZUŠ, tentokrát s filmem REAL GAMES.

Další fantastický úspěch mladých filmařů ZUŠ, tentokrát s filmem REAL GAMES. Další fantastický úspěch mladých filmařů ZUŠ, tentokrát s filmem REAL GAMES.

Oslavy 30 let demokracie v Náchodě

Pátek, 15.11.2019

Včerejší vernisáží výstav odstartovaly za účasti vedení města Náchoda oslavy 30 let demokracie v Náchodě.

SAMETOVA REVOLUCE - A2 k vyroci - 4 final SAMETOVA REVOLUCE - A2 k vyroci - 4 final

Oslavy 30 let demokracie v Náchodě Oslavy 30 let demokracie v Náchodě

Připomínková akce k 30. výročí sametové revoluce v Náchodě

Středa, 13.11.2019

Historicky významný milník novodobých dějin si připomeneme na Masarykově náměstí v Náchodě v neděli 17. listopadu 2019.

Sametová revoluce - výstava Sametová revoluce - výstava

Připomínková akce k 30. výročí sametové revoluce v Náchodě Připomínková akce k 30. výročí sametové revoluce v Náchodě

Vyšla nová kniha o pašerácích z Náchodska

Úterý, 1.10.2019

Historik Richard Švanda vydal novou knihu s názvem „Po stopách náchodských pašeráků“.

Vyšla nová kniha o pašerácích z Náchodska Vyšla nová kniha o pašerácích z Náchodska

Houslista Vilém Jirsa na Festivale ZLATÁ PECKA 2019

Středa, 11.9.2019

Dagmar Pecková a mladé talenty! Tak zněl název jednoho z koncertů festivalu Zlatá Pecka věnovaný nadějím české hudby.

Houslista Vilém Jirsa na Festivale ZLATÁ PECKA 2019 Houslista Vilém Jirsa na Festivale ZLATÁ PECKA 2019