Starší zprávy

Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici v Raisově ulici a slavnostní rozvinutí a svěcení repliky historického praporu hasičů Náchod – sobota 18. 6. 2022

Středa, 15.6.2022

Zveme vás již tuto sobotu – 18. 6. 2022 od 8 do 12 hodin - na Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici v Raisově ulici v Náchodě.

Plakát - Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici Plakát - Den otevřených dveří v hasičské zbrojnici

První jarmark v Malých lázních slavil úspěch

Úterý, 14.6.2022

V sobotu 11. 6. 2022 se v areálu Malých lázní v Bělovsi konal tradiční jarmark.

První jarmark v Malých lázních slavil úspěch První jarmark v Malých lázních slavil úspěch

Pondělí, 13.6.2022

Město Náchod a Fotoklub Náchod vás zvou v pátek 17. června 2022 od 17 hodin na křest knihy o významném architektovi Františku Kulhánkovi, který proběhne v obřadní síni náchodské radnice (2. patro).

Pozvánka na křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“ Pozvánka na křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“

4. ročník Náchodské junior - seniorády

Čtvrtek, 9.6.2022

Město Náchod vás zve v sobotu 11. června 2022 na 4. ročník Náchodské junior - seniorády, která se koná za podpory Královéhradeckého kraje a a hejtmana Martina Červíčka. Akce se uskuteční v rámci Dnů pro rodinu od 10 do 15 hodin na atletickém stadionu Hamra.

ilustrační foto ilustrační foto

Upozornění na nepřesnosti v tištěném kalendáři akcí pro rok 2022

Pátek, 3.6.2022

V lednu t. r. vydalo Městské informační centrum Náchod souhrnný Kalendář akcí v Náchodě pro rok 2022. Bohužel při jeho tvorbě došlo k chybnému uvedení vstupného u několika akcí, za které bychom se vám touto cestou rádi omluvili.

ilustrační foto ilustrační foto

Akademie 60+ v Náchodě bude pokračovat i nadále Slavnostní předávání certifikátů absolventům Akademie 60+

Úterý, 31.5.2022

V pondělí 30. 5. 2022 se v obřadní síni náchodské radnice předávaly certifikáty absolventům Akademie 60+ při Základní umělecké škole v Náchodě.

Akademie 60+ Akademie 60+

Dětská prima sezóna 2022

Pátek, 27.5.2022

Dnešní závěrečný den studentského festivalu Náchodská prima sezóna patřil mimo jiné dětem. Dopoledne, kdy nám ještě jakžtakž přálo počasí, byl pro děti připraven bohatý program, vystoupil Sboreček Plhováček při MŠ Plhov s pásmem písniček a již tradičně i děti z mateřské, základní, střední i vyšší odborné pro děti se sluchovým handicapem z Hradce Králové.

Dětská prima sezóna 2022 Dětská prima sezóna 2022

Přes 160 skautů a skautek prověřilo své schopnosti v Maršovském údolí

Pondělí, 23.5.2022

Otestovat dovednosti, které děti nabírají na schůzkách. To je hlavním účelem takzvaných skautských závodů. Náchodští skauti však pojali letošní skautské závody zejména jako setkání všech skautů z náchodského střediska, tedy oddílů jak z Náchoda, tak z Velkého Poříčí a Hronova.

Přes 160 skautů a skautek prověřilo své schopnosti v Maršovském údolí Přes 160 skautů a skautek prověřilo své schopnosti v Maršovském údolí