Starší zprávy

Vánoční strom v Náchodě už svítí

Úterý, 3.12.2019

První adventní setkání v neděli 1. prosince 2019 navodilo tu pravou předvánoční atmosféru. Programem tentokrát provázeli zástupci Církve bratské a Církve adventistů sedmého dne.

Vánoční strom v Náchodě už svítí Vánoční strom v Náchodě už svítí

Noc filmových nadějí TV Nova 2019

Pondělí, 2.12.2019

Další fantastický úspěch mladých filmařů ZUŠ, tentokrát s filmem REAL GAMES.

Další fantastický úspěch mladých filmařů ZUŠ, tentokrát s filmem REAL GAMES. Další fantastický úspěch mladých filmařů ZUŠ, tentokrát s filmem REAL GAMES.

Oslavy 30 let demokracie v Náchodě

Pátek, 15.11.2019

Včerejší vernisáží výstav odstartovaly za účasti vedení města Náchoda oslavy 30 let demokracie v Náchodě.

SAMETOVA REVOLUCE - A2 k vyroci - 4 final SAMETOVA REVOLUCE - A2 k vyroci - 4 final

Oslavy 30 let demokracie v Náchodě Oslavy 30 let demokracie v Náchodě

Připomínková akce k 30. výročí sametové revoluce v Náchodě

Středa, 13.11.2019

Historicky významný milník novodobých dějin si připomeneme na Masarykově náměstí v Náchodě v neděli 17. listopadu 2019.

Sametová revoluce - výstava Sametová revoluce - výstava

Připomínková akce k 30. výročí sametové revoluce v Náchodě Připomínková akce k 30. výročí sametové revoluce v Náchodě

Vyšla nová kniha o pašerácích z Náchodska

Úterý, 1.10.2019

Historik Richard Švanda vydal novou knihu s názvem „Po stopách náchodských pašeráků“.

Vyšla nová kniha o pašerácích z Náchodska Vyšla nová kniha o pašerácích z Náchodska

Houslista Vilém Jirsa na Festivale ZLATÁ PECKA 2019

Středa, 11.9.2019

Dagmar Pecková a mladé talenty! Tak zněl název jednoho z koncertů festivalu Zlatá Pecka věnovaný nadějím české hudby.

Houslista Vilém Jirsa na Festivale ZLATÁ PECKA 2019 Houslista Vilém Jirsa na Festivale ZLATÁ PECKA 2019

Kuronské slavnosti 2019 ovládli Španělé

Pondělí, 9.9.2019

Uplynulý víkend se v Náchodě nesl v duchu tradičních Náchodských Kuronských slavností.

Kuronské slavnosti 2019 ovládli Španělé Kuronské slavnosti 2019 ovládli Španělé

Senát rozezněly tóny úspěšných náchodských hudebníků

Čtvrtek, 5.9.2019

Ve středu 4. září se v hlavním sále Senátu Parlamentu ČR konal slavnostní koncert žáků hudebních oborů základních uměleckých škol z celé republiky k 30. výročí sametové revoluce.

Senát rozezněly tóny úspěšných náchodských hudebníků Senát rozezněly tóny úspěšných náchodských hudebníků