Pátek, 17.03.2023Náchod pro Turecko - koncert pro dobrou věc

Náchod pro Turecko - koncert pro dobrou věc

Charitativní koncert Náchod pro Turecko se uskuteční v sobotu 25. března 2023 od 18 hodin v Městském Divadle Dr. Josefa Čížka. Výtěžek ze vstupného bude věnován na pomoc zemětřesením postiženému Turecku.

Těšit se můžete na vystoupení Petra Jiráska, Kabát Revival Varnsdorf J. B., Divokej Bill Revival a Heebies Jeebies.

Vstupenky zakoupíte v Městském informačním centru na Masarykově náměstí a Restauraci UKáčko (vstupné 200 Kč).

Přispět na pomoc zemětřesením postiženému Turecku můžete i prostřednictvím veřejné sbírky schválené Krajským úřadem Královéhradeckého kraje.

Příspěvek v libovolné finanční částce lze zasílat bezhotovostně na sbírkový účet č. 320215115/0300, vedený u ČSOB, a.s. Praha, pobočka Náchod.

Účet je veden jako transparentní, kdykoli je tedy možné sledovat pohyb finančních prostředků na odkaze: https://www.csob.cz/portal/firmy/bezne-ucty/transparentni-ucty/ucet?account=320215115

Přispívat můžete i v hotovosti do sbírkových kasiček umístěných:

• v přízemí budovy radnice, Masarykovo náměstí 40 (CZECHPOINT),

• v Městském informačním centru, Masarykovo náměstí 1 (budova staré radnice).

Děkujeme, že pomáháte.

Náchod pro Turecko Náchod pro Turecko

Koncert pro Turecko (1) Koncert pro Turecko (1)