Město

Městští strážníci se v Náchodě také zapojili do akce "Jehla"

Čtvrtek, 19.4.2018

V úterý 17. dubna 2018 se strážníci Městské policie Náchod zapojili do celorepublikové akce „Jehla“, kdy strážníci ve 34 městech po celé republice sbírali nebezpečný infekční materiál, především v okolí míst, kde se pohybují děti.

akce "Jehla" akce "Jehla"

Dveře do náchodské radnice jsou nejen otevřené, ale otevírají se samy

Pondělí, 16.4.2018

Na konci minulého týdne byl na vstupní dveře do budovy radnice na Masarykově náměstí instalován automatický dveřní otvírač.

Den otevřených dveří Den otevřených dveří

Dveře do náchodské radnice jsou nejen otevřené, ale otevírají se samy Dveře do náchodské radnice jsou nejen otevřené, ale otevírají se samy

Projektový den – "Osmičky" ve škole i v životě

Pondělí, 16.4.2018

Osudové osmičky zahýbaly nejen našimi dějinami, ale také oživily atmosféru ZŠ Komenského v Náchodě v den svátku Jana Amose Komenského.

Přijetí španělských a litevských pedagogů – účastníků projektu programu ERASMUS +

Pátek, 13.4.2018

ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola, s.r.o. Náchod byla po dobu dvou let účastníkem projektu na podporu podnikání mladých lidí programu Erasmus +.

Starší zprávy