Teplota: -0,6 °C

Město

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu HOLIDAY WORLD

Úterý, 20.2.2018

V únoru se pracovnice Městského informačního centra zúčastnily veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD, který se konal ve dnech 15. – 18. února v Praze a kam se každoročně sjíždí odborná i laická veřejnost.

Město Náchod se prezentovalo na veletrhu HOLIDAY WORLD Město Náchod se prezentovalo na veletrhu HOLIDAY WORLD

Vyhlášena výzva MAS Stolové hory - Sociální služby a sociální začleňování I. (OPZ)

Úterý, 13.2.2018

Cílem výzvy je přispět k sociálnímu začlenění ohrožených osob na území MAS prostřednictvím sociálních služeb poskytovaných terénní a ambulantní formou a podporou komunitní sociální práce.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 12.2.2018

V pondělí 12. února 2018 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 25. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Zákaz návštěv - Oblastní nemocnice Náchod

Neděle, 11.2.2018

Oblastní nemocnice Náchod a.s. vydala dnes odpoledne plošný zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů, a to ve všech nemocnicích ONN a.s. a na všech jejích odděleních. Jde tedy nejen o Náchod, ale také Rychnov nad Kněžnou, Broumov, Jaroměř a Nové Město nad Metují.

Starší zprávy