Teplota: -0,6 °C

Město

Květníky na náchodském náměstí opět vítají Vánoce

Úterý, 12.12.2017

Již pátým rokem „oblékli“ děti a učitelé z náchodských škol květníky na náchodském náměstí do „vánočního oděvu“.

Květníky na náchodském náměstí opět vítají Vánoce Květníky na náchodském náměstí opět vítají Vánoce

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

Úterý, 12.12.2017

V pondělí 11. prosince 2017 byli jakož, již tradičně vyhodnoceni zaměstnanci MěSSS Marie, kteří pracují v přímé péči s uživateli sociálních služeb za rok 2017.

Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE Vyhodnocení zaměstnanců MěSSS MARIE

Rozpočet města Náchoda na rok 2018 schválen

Pondělí, 11.12.2017

Náchodští zastupitelé dnes v podvečer schválili rozpočet města Náchoda na rok 2018. „Výše rozpočtu na straně příjmů i výdajů dosahuje v letošním roce rekordní výše, více než půl miliardy korun,“ uvedla místostarostka ing. Pavla Maršíková.

Střední školy v Náchodě nezanikají!

Pondělí, 11.12.2017

Náměstkyně Berdychová: Kromě názvů organizací se pro žáky a učitelské sbory nic nemění

Starší zprávy