Teplota: -4.2 °C

Město

Budovy městského úřadu mají nové označení

Sobota, 16.2.2019

V průběhu tohoto týdne nainstalovali pracovníci firmy Elektro Drapač, s.r.o., z Velkého Poříčí nová světelná označení na budovy Městského úřadu v Náchodě v ulici Němcové a Zámecké.

Budovy městského úřadu mají nové označení Budovy městského úřadu mají nové označení

Odstávka teplovodu na Mánesově nábřeží - neděle 17. 2.

Středa, 13.2.2019

Na základě sdělení innogy Energo, s.r.o., si vás dovolujeme informovat o odstávce dodávky tepla ze zdroje Z3 Mánesovo nábřeží teplárny Náchod.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Zákaz návštěv v náchodské nemocnici

Pátek, 8.2.2019

Chřipka udeřila i v Náchodě a s platností od 9. 2. 2019 platí zákaz návštěv v celé Oblastní nemocnici Náchod a. s. a to v souvislosti s vyhlášením stavu epidemie chřipkových onemocnění v Královéhradeckém kraji a s ohledem na počet onemocnění v okrese Náchod.

Informace o odstávce páry 10. 2. 2019

Středa, 6.2.2019

Na základě informací innogy Energo, s.r.o., si vás dovolujeme informovat o odstávce páry ze zdroje teplárny Náchod.

Starší zprávy