Město

Výprava JGN na Azurové pobřeží

Středa, 26.6.2019

Ve dnech 17. 6. -22. 6. 2019 se 35 studentů a pedagogů Jiráskova gymnázia vypravilo na předlouhou cestu k Azurovému pobřeží.

Výprava JGN na Azurové pobřeží Výprava JGN na Azurové pobřeží

Zaměstnanci náchodské radnice se zúčastnili projektu Do práce na kole

Středa, 26.6.2019

V měsíci květnu se každým rokem tisíce pracujících připojují, ať už jako jednotlivci nebo skupiny, k projektu „Do práce na kole“.

Zaměstnanci náchodské radnice se zúčastnili projektu Do práce na kole Zaměstnanci náchodské radnice se zúčastnili projektu Do práce na kole

Náchodská sportoviště nabízejí stále lepší podmínky, o tom se dnes přesvědčil poslanec a bývalý hokejista Milan Hnilička

Středa, 26.6.2019

Ve úterý 25. června 2019 zavítal do Náchoda vzácný host – olympijský vítěz z Nagana a trojnásobný mistr světa v ledním hokeji, dnes poslanec Parlamentu ČR Milan Hnilička. Jeho první kroky vedly na radnici, kde ho v obřadní síni přivítal kolega z poslanecké sněmovny a starosta Náchoda Jan Birke společně s místostarosty Pavlou Maršíkovou a Františkem Majerem.

Vznik společného podniku Města Náchoda a innogy Energo s.r.o. ušetří domácnostem v Náchodě náklady za teplo

Úterý, 25.6.2019

Zastupitelé města Náchoda na svém jednání v pondělí 24. 6. 2019 schválili dokumenty umožňující vznik společného podniku Města Náchod a společnosti innogy Energo, s.r.o.

Starší zprávy