Úřad

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 24.6.2019

V pondělí 24.června 2019 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 7. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Poděkování za krásný festivalový den sociálních služeb

Pátek, 21.6.2019

Letošní ročník Festivalu sociálních služeb se nesl v duchu řady změn.

Poděkování za krásný festivalový den sociálních služeb Poděkování za krásný festivalový den sociálních služeb

Příprava další vlny kotlíkových dotací v kraji

Čtvtek, 13.6.2019

Královéhradecký kraj uspěl s žádostí o poskytnutí 3. grantu kotlíkových dotací u Ministerstva životního prostředí. Zájemcům o kotlíkové dotace v Královéhradeckém kraji bude v letech 2019 a 2022 rozděleno celkem přes 207 mil Kč.

Pozvání na Festival sociálních služeb

Úterý, 11.6.2019

Město Náchod vás srdečně zve na Festival sociálních služeb. Akce se koná v úterý 18. 6. od 9 do 18 hodin na Masarykově náměstí před budovou radnice.

Starší zprávy