Město

Starší zprávy

Školička „nanečisto“

Pátek, 17.1.2020

Zveme všechny budoucí prvňáčky do školy na čtyři vyučovací hodiny. Děti se seznámí s prostředím, ve kterém stráví příštích několik let, vyzkouší si, jak dlouhá je vyučovací hodina a co všechno mohou od školy očekávat.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Nové projekty a investice v lázních Běloves jsou připraveny

Čtvrtek, 16.1.2020

Dnes dopoledne se sešel starosta Jan Birke a místostarosta Jan Čtvrtečka s novými majiteli lázní v Bělovsi, zástupci společnosti Priessnitzovy léčebné lázně a.s. Součástí pracovního týmu je za město Náchod také radní MUDr. Jan Falta a ing. arch. Aleš Krtička.

Nové projekty a investice v lázních Běloves jsou připraveny Nové projekty a investice v lázních Běloves jsou připraveny

park Běloves park Běloves

Živá knihovna v Náchodě již podruhé

Středa, 15.1.2020

Dnešní den patřil v náchodském městském divadle již 2. ročníku Živé knihovny povolání.

Živá knihovna v Náchodě již podruhé Živá knihovna v Náchodě již podruhé

První setkání budoucích prvňáčků „Komenďáček“

Úterý, 14.1.2020

Základní škola Komenského v Náchodě zve všechny předškoláky a jejich rodiče na první setkání před zápisem do 1. tříd v projektu „Komenďáček“, který má za úkol připravit děti k zápisu do školy.

Základní škola Komenského v Náchodě - logo Základní škola Komenského v Náchodě - logo

Prvním náchodským občánkem je Vincent

Úterý, 7.1.2020

Na první náchodské miminko jsme si počkali až do soboty 4. ledna 2020, kdy se v 11:05 v náchodské porodnici narodil chlapeček Vincent s mírami 2580 gramů a 45 centimetrů.

Prvním náchodským občánkem je Vincent Prvním náchodským občánkem je Vincent

Česká pošta informuje

Pondělí, 30.12.2019

Česká pošta informuje své zákazníky o změně otevírací doby pobočky v hypermarketu Albert v Náchodě-Bělovsi (Náchod 3).

logo logo

Na polévku a svařák přišly stovky lidí

Pondělí, 23.12.2019

Dnes dopoledne podával před náchodskou radnicí starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer polévku (čočková s párkem) a svařák.

Na polévku a svařák přišly stovky lidí Na polévku a svařák přišly stovky lidí

Starosta s místostarosty budou podávat polévku a svařák u vánočního stromu – 23. 12. 2019, 10-12

Pátek, 20.12.2019

Přijďte a zastavte se v předvánočním shonu u vánočního stromu. O teplou polévku a lahodný svařák se v pondělí 23. prosince od 10 do 12 hodin postará starosta Náchoda společně s místostarosty.

Pozvánka - Starosta s místostarosty budou podávat polévku a svařák u vánočního stromu Pozvánka - Starosta s místostarosty budou podávat polévku a svařák u vánočního stromu