Město

Starší zprávy

Parkování lze nově platit i BEZKONTAKTNĚ!

Čtvrtek, 7.1.2021

V úterý 5. ledna 2021 byl na Masarykově náměstí osazen nový parkovací automat. Jedná se o automat firmy Siemens, který umožní motoristům platbu nejen mincemi, ale i bezkontaktně platební kartou.

Parkování lze nově platit i BEZKONTAKTNĚ! Parkování lze nově platit i BEZKONTAKTNĚ!

Náchodský zpravodaj - leden

Úterý, 5.1.2021

Právě vyšel informační měsíčník pro občany města Náchoda na měsíc leden, který si také můžete přečíst v elektronické podobě.

Obálka NZ Obálka NZ

Prvním občánkem Náchoda v roce 2021 je holčička - Kristýnka

Pondělí, 4.1.2021

Na první náchodské miminko jsme letos nečekali dlouho (v předchozích letech někdy až do 9. 1.). Po prvních čtyřech slečnách, které se v náchodské porodnici narodily na Nový rok, přišla na svět hned v sobotu 2. 1. 2021 ve 12:41 hodin první „náchodská“ holčička – Kristýnka, která se narodila s mírami s mírami 4570 g a 53 cm a doma na ní čeká starší bráška.

Prvním občánkem Náchoda v roce 2021 je holčička - Kristýnka Prvním občánkem Náchoda v roce 2021 je holčička - Kristýnka

Náchod - novoroční přání 2021

Pátek, 1.1.2021

Šťastný nový rok 2021 plný naděje! Podívejte se, co nás v Náchodě v roce 2021 čeká!

Náchod - novoroční přání 2021 Náchod - novoroční přání 2021

ZŠ T. G. Masaryka v Náchodě má opravenou poškozenou část střechy

Středa, 30.12.2020

V listopadu a prosinci proběhla oprava poškozené části střechy Základní školy T. G. Masaryka, kterou poničila vichřice v únoru letošního roku.

ZŠ T. G. Masaryka v Náchodě má opravenou poškozenou část střechy ZŠ T. G. Masaryka v Náchodě má opravenou poškozenou část střechy

ZŠ T. G. Masaryka v Náchodě má opravenou poškozenou část střechy ZŠ T. G. Masaryka v Náchodě má opravenou poškozenou část střechy

Park u soudu rozzářil centrum Náchoda

Úterý, 29.12.2020

Od září letošního roku probíhaly úpravy parku v centru města v bezprostřední blízkosti ulice Pražské před budovou okresního soudu.

Park u soudu rozzářil centrum Náchoda Park u soudu rozzářil centrum Náchoda

Budova školního pozemku ZŠ Komenského v Náchodě prošla opravou

Pondělí, 28.12.2020

Zaslouženého vylepšení se dočkala budova a interiér na školním pozemku ZŠ Komenského v ulici Českoskalické. Od poloviny října do konce listopadu byla provedena oprava plynového topení včetně výměny kotle a otopné soustavy v 2. nadzemním podlaží, nechyběla úprava kouřovodů.

Budova školního pozemku ZŠ Komenského v Náchodě prošla opravou Budova školního pozemku ZŠ Komenského v Náchodě prošla opravou

Stavba nového mostu přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi je dokončena

Pátek, 18.12.2020

Od dnešního dne mohou motoristé i pěší využívat nový most v ulici Na Horním konci v Náchodě-Bělovsi, stavba byla dnes otevřena pro veřejnost. Dokončení největší letošní investiční akce si prohlédli zástupci města – místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer a radní Jan Falta.

Stavba nového mostu přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi je dokončena Stavba nového mostu přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi je dokončena

Provoz MěÚ Náchod od 4. 1. 2021

Radnice, Masarykovo náměstí 40

Budova MěÚ Náchod, Zámecká 1845

po    8.00-13.00
   st    12.00-17.00

Budova MěÚ, Němcové 2020

po    8.00-13.00
   út    pouze klienti objednaní online
   st    12.00-17.00
   čt    pouze klienti objednaní online
   pá    zavřeno

V ostatních dnech a v odůvodněných případech je možné se telefonicky nebo emailem domluvit, případně objednat prostřednictvím příslušného vedoucího odboru.

Vedoucí odborů - kontakty