Město

Starší zprávy

Poděkování „partě“ Michala Ungráda

Čtvrtek, 23.05.2024

Je to již několika letou tradicí, kdy pracovníci pod vedením malého Michala, pomáhají u našeho Domova pro seniory MARIE udržovat park kolem DS.

Poděkování „partě“ Michala Ungráda Poděkování „partě“ Michala Ungráda

Opravená zvonička na Babí

Pondělí, 20.05.2024

Od podzimu 2023 probíhala ve spolupráci s osadním výborem oprava zvoničky na Babí.

Oprava zvoničky Oprava zvoničky

Původní stav Původní stav

Opravená zvonička na Babí Opravená zvonička na Babí

Oprava předpolí mostu v Myslbekově ulici dokončena

Pondělí, 20.05.2024

Od pátku 17.05.2024 je opět bez omezení průjezdný most přes řeku Metuji v ulici Myslbekova.

Oprava předpolí mostu v Myslbekově ulici dokončena Oprava předpolí mostu v Myslbekově ulici dokončena

Český den proti rakovině

Středa, 15.05.2024

Ve středu 15. května 2024 proběhne 28. ročník celonárodní veřejné sbírky Český den proti rakovině.

12. regionální veletrh fiktivních firem v Náchodě

Čtvrtek, 09.05.2024

Městské divadlo Dr. J. Čížka dnes po celý den patří studentům středních škol z celého regionu a ČR u příležitosti konání již 12. ročníku regionálního veletrhu fiktivních firem, který již tradičně pořádá Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod.

12. regionální veletrh fiktivních firem v Náchodě 12. regionální veletrh fiktivních firem v Náchodě

Náchodský zpravodaj - květen

Čtvrtek, 02.05.2024

Právě vyšel informační měsíčník pro občany města Náchoda na měsíc květen, který si také můžete přečíst v elektronické podobě:

Obálka NZ Obálka NZ

Spolkový dům je otevřen pro veřejnost

Středa, 01.05.2024

Ve středu 1. května 2024 byl za účasti velvyslance Japonska v ČR J. E. NAGAOKA Kansuke, vedení města Náchoda, autora návrhu stavby (architektonická kancelář – Tomáš Vymetálek Architects s.r.o.), zhotovitele (Průmstav Náchod s.r.o.), náchodských radních, hostů a všech, kteří se na stavbě podíleli, slavnostně otevřen Spolkový dům v Hurdálkově ulici v centru Náchoda. Od 13 do 16 hodin byly všechny prostory nového Spolkového domu zpřístupněny veřejnosti v rámci Dne otevřených dveří.

Spolkový dům je otevřen pro veřejnost Spolkový dům je otevřen pro veřejnost

Město Náchod v letošním roce plánuje výstavbu nového chodníku podél silnice III/30413 ul. Krkonošská.

Úterý, 30.04.2024

V současné době je v místě navrhovaného chodníku převážně travnatá krajnice silnice III/30413. Silnice III/30413 je v dotčeném úseku vedena přímo a je široká cca 6,5 m s krajnicemi.

Výstavba nového chodníku podél silnice III/30413 ul. Krkonošská. Výstavba nového chodníku podél silnice III/30413 ul. Krkonošská.