Město

Starší zprávy

Blahopřání ke stým narozeninám

Úterý, 11.6.2019

Místostarostka města Náchoda Pavla Maršíková v pondělí 10. června 2019 pogratulovala paní Jitce Domáňové, která oslavila v kruhu svých nejbližších životní jubileum 100 let.

Blahopřání ke stým narozeninám Blahopřání ke stým narozeninám

Vedení města ocenilo náchodské pedagogy

Pondělí, 10.6.2019

Dnes odpoledne předali v obřadní síni náchodské radnice představitelé města již tradičně v závěru školního roku ocenění „Náchodský pedagog roku 2019“.

Vedení města ocenilo náchodské pedagogy Vedení města ocenilo náchodské pedagogy

Sobotní hudební odpoledne v Domově pro seniory Marie

Pondělí, 10.6.2019

V sobotu 8. června 2019 se uskutečnilo již tradiční sobotní hudební odpoledne ve venkovních prostorách Domova pro seniory Marie.

Sobotní hudební odpoledne v Domově pro seniory Marie Sobotní hudební odpoledne v Domově pro seniory Marie

Stavební úpravy speciální učebny Evangelické akademie

Pátek, 7.6.2019

Začátkem června byly dokončeny stavební úpravy ve Střední odborné škole sociální a zdravotnické - Evangelické akademii.

Stavební úpravy speciální učebny Evangelické akademie Stavební úpravy speciální učebny Evangelické akademie

Oprava komunikací v Bělovsi

Čtvrtek, 6.6.2019

Ve čtvrtek 6. června budou zahájeny stavební práce na opravě komunikací v ulicích Müllerova a Vítkova (2. etapa) v Bělovsi.

Oprava komunikací v Bělovsi Oprava komunikací v Bělovsi

Starosta Náchoda bude s občany řešit kompenzace za stavbu ochvatu

Středa, 5.6.2019

Ve čtvrtek 6. června proběhne první jednání starosty Náchoda Jana Birke s konkrétními vlastníky nemovitostí, které stojí přímo v trase plánované stavby obchvatu města. Plní tak slib, že město bude s dotčenými vlastníky řešit osobně finanční nebo pozemkové kompenzace.

Obchvat Náchoda - nová vizualizace Obchvat Náchoda - nová vizualizace

Mažoretky v Domově pro seniory Marie

Úterý, 4.6.2019

V pondělí 3. června 2019 v Domově pro seniory Marie vystoupila náchodská skupina mažoretek MONA pod vedením paní Moniky Bergerové.

Mažoretky v Domově pro seniory Marie Mažoretky v Domově pro seniory Marie

Uzavření zadního vchodu radnice – pátek 7. 6. 2019

Úterý, 4.6.2019

Upozorňujeme občany a návštěvníky Náchoda, že v pátek 7. 6. 2019 bude po celý den uzavřen zadní vchod z parkoviště do budovy radnice čp. 40 na Masarykově náměstí.

Ilustrační foto Ilustrační foto