Město

Starší zprávy

Senioři z Marie vyrazili na výlet do Malých lázní

Čtvrtek, 23.6.2022

Na pozvání starosty Jana Birke vyrazili ve středu 22. června 2022 senioři v Městského střediska sociálních služeb Marie na výlet do Malých lázní v Bělovsi.

Senioři z Marie vyrazili na výlet do Malých lázní Senioři z Marie vyrazili na výlet do Malých lázní

Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů

Sobota, 18.6.2022

Za účasti vedení města Náchoda a představitelů profesionálních a dobrovolných hasičů požehnal v sobotu 18. června 2022 děkan Římskokatolické farnosti – děkanství Náchod p. Zdeněk Kubeš repliku historického praporu náchodských hasičů z roku 1889.

Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů Slavnostní rozvinutí a žehnání repliky historického praporu náchodských hasičů

Pátek, 17.6.2022

Obřadní síň náchodské radnice dnes patřila „náchodskému Gočárovi“.

Křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“ Křest knihy „Ing. Arch. František Kulhánek, Náchod pohledem městského architekta“

Vystoupení dětí z MŠ Alšova v Domově pro seniory Marie

Pátek, 17.6.2022

Ve čtvrtek 16. června 2022 klienty Domova pro seniory Marie navštívily děti z MŠ Alšova se skvělým programem a indiánskou tématikou.

Vystoupení dětí z MŠ Alšova v Domově pro seniory Marie Vystoupení dětí z MŠ Alšova v Domově pro seniory Marie

INFORMACE O ODSTÁVCE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU EVIDENCE ZEMĚDĚLSKÝCH PODNIKATELŮ

Čtvrtek, 16.6.2022

Městský úřad, odbor Obecní živnostenský úřad Náchod informuje podnikatele o tom, že ve dnech 4.-8. července 2022 dojde k odstávce informačního systému evidence zemědělských podnikatelů z důvodu přechodu na jiný typ programu.

Nejlepší žáci roku 2022 a pedagogové dnes převzali ocenění

Středa, 15.6.2022

Město Náchod každoročně oceňuje (tentokrát s dvouletou covidovou pomlkou) píli a úspěchy žáků udělením titulu „Žák roku“.

Nejlepší žáci roku 2022 a pedagogové dnes převzali ocenění Nejlepší žáci roku 2022 a pedagogové dnes převzali ocenění

Odstávka páry ze zdroje teplárny Náchod 15.–16. 6. 2022

Pondělí, 13.6.2022

Od středy 15. 6. od 22.00 do čtvrtka 16. 6. 2022 15:00 hodin proběhne havarijní odstávka parovodu innogy Energo, s.r.o., z důvodu dokončení instalace nových úsekových uzávěrů v jímce č. 13 v ulici Komenského a opravy osového kompenzátoru na Masarykově náměstí.

ilustrační foto ilustrační foto

Na Jizbici vzniká nové zázemí pro hřiště

Pondělí, 13.6.2022

V uplynulých dnech byla zahájena stavba nového zázemí hřiště na Jizbici, které bude sloužit hlavně pro sezónní potřeby údržby hřiště.

Na Jizbici vzniká nové zázemí pro hřiště Na Jizbici vzniká nové zázemí pro hřiště