Teplota: -0.2 °C

Starší zprávy

Základní školy v Náchodě chystají zápisy do 1. tříd

Pondělí, 18.03.2024

Vážení rodiče, začátkem dubna čeká vaše děti první důležitý krok v jejich životě – výběr školy a následný zápis do 1. tříd. Volba školy bude záležet především na vás – rodičích.

ZŠ 1. Máje ZŠ 1. Máje

ZŠ Pavlišovská ZŠ Pavlišovská

ZŠ Drtinovo náměstí. ZŠ Drtinovo náměstí.

Nové záhony cibulovin v Náchodě

Čtvrtek, 14.03.2024

Město Náchod připravilo pro občany další květinové záhony s cibulovinami.

Nové záhony cibulovin v Náchodě Nové záhony cibulovin v Náchodě

Ocenění za významný kulturní a sportovní přínos za rok 2023

Úterý, 12.03.2024

V sobotu 9. 3. 2024 proběhl v prostorech Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě Reprezentační ples města Náchoda, Primátoru a.s. a Beránku a.s.

Hejnová Sofie Hejnová Sofie

Nováková Klára Nováková Klára

Jiřičková Radka Jiřičková Radka

Slavnostní předání osvědčení pro vedení zájmových útvarů v Náchodě – 17 nových kvalifikovaných pedagogů získalo uznání za svou práci

Pátek, 08.03.2024

Ve středu 6. 3. 2024 v odpoledních hodinách se v obřadní síni náchodské radnice uskutečnilo slavnostní předání osvědčení o získání kvalifikace pro vedení zájmových útvarů.

Slavnostní předání osvědčení pro vedení zájmových útvarů v Náchodě Slavnostní předání osvědčení pro vedení zájmových útvarů v Náchodě

174. výročí narození Tomáše Garrigue Masaryka

Čtvrtek, 07.03.2024

Dnes uplynulo 174 let od narození prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka (7. 3. 1850 v Hodoníně – 14. 9. 1937 v Lánech).

174. výročí narození Tomáše Garrigue Masaryka 174. výročí narození Tomáše Garrigue Masaryka

Oprava dešťových vpustí v ul. 1. Máje v Náchodě

Čtvrtek, 07.03.2024

Od pondělí 11. 3. 2024 bude v ulici 1. Máje probíhat oprava dešťových vpustí v úseku od odbočky ke stavebninám Kozák po fotbalový stadion. Opravu bude provádět firma Kočnar silniční práce s.r.o.

ilustrační foto ilustrační foto

VaK Náchod, a.s. informuje

Středa, 06.03.2024

Poprvé od výstavby vodovodního přivaděče vodárenské soustavy Východní Čechy (1984) byl přerušen přítok pitné vody do Náchoda od Teplic nad Metují, a to v části přivaděče "PŘED NÁCHODEM".

VAK logo VAK logo

Živá knihovna povolání v Náchodě

Úterý, 05.03.2024

Dnes dopoledne proběhla v Městském divadle Dr. J. Čížka skvělá akce pro žáky základních škol – Živá knihovna povolání.

Živá knihovna povolání v Náchodě Živá knihovna povolání v Náchodě