Atletika -1. kolo KP družstev přípravek

Čtvrtek, 19.5.2022

Ve středu odjela početná skupina nejmladších atletů roč. 2011 a mladších z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce do Pardubic na 1. kolo KP družstev žáků a žákyň.

1. kolo KP družstev přípravek 1. kolo KP družstev přípravek

2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí

Neděle, 15.5.2022

V neděli 15. května dorazila na start již 2. ročník běhu o Běloveské bublinky, který uspořádalo SVČ Déčko Náchod ve spolupráci s městem Náchod, téměř stovka závodníků.

2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí 2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí

Atletika -2. kolo KP družstev ml.žactva

Čtvrtek, 12.5.2022

ve středu 11.5.2022 se uskutečnilo 2. kolo KP družstev mladšího žactva roč.2009 a mladších v atletice = Městský atletický stadion Pardubice.

33. ročník Modré stuhy města Náchoda

Neděle, 8.5.2022

Plavecký závod Modrá stuha města Náchoda se odehrál poslední dubnovou sobotu v náchodském 25metrovém bazénu. Letos se ho zúčastnilo 19 plaveckých oddílů převážně z východních Čech.

Starší zprávy