Dnes
Teplota: 9.0 °C

Sport

Starší zprávy

Běh o Běloveské bublinky

Pátek, 17.05.2024

Město Náchod ve spolupráci s SVČ Déčko Náchod vás zve na BĚH O BĚLOVESKÉ BUBLINKY.

Atletika - 2. kolo KPD mladšího žactva

Čtvrtek, 16.05.2024

Ve středu 15.5.2024 odjela z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda do Pardubic, mladí atleti ročníku 2011 a mladších na 2. kolo KP družstev žáků a žákyň.

Ležící zprava je A. Knillová, M. Ansorgová, zprava v pokleku je D. Svoboda, F. Kašpárek, M. Patzelt , F. John. zprava stojí T. Boštíková, N. Vítková, A. Kozáková, A, Piechová, M. Lapšanská, N. Weissová, G. Ševců s trenérem J. Vondřejcem. Ležící zprava je A. Knillová, M. Ansorgová, zprava v pokleku je D. Svoboda, F. Kašpárek, M. Patzelt , F. John. zprava stojí T. Boštíková, N. Vítková, A. Kozáková, A, Piechová, M. Lapšanská, N. Weissová, G. Ševců s trenérem J. Vondřejcem.

I v květnu u nás cinkají medaile

Čtvrtek, 16.05.2024

První květnový víkend se dva starší junioři Michal Polák (2006) a Jakub Dlohoška (2007) zúčastnili tradičního Memoriálu Zdeňka Vaněčka v Ústí nad Labem. Oba plavci přivezli z ústí medaile, Michal byl 1. v disciplíně 200 Polohový závod a 3. na 200 Volný způsob, Jakub obsadil dvakrát 3. příčku a to v závodě na 200 Motýl a 200 Znak.

Delfín Náchod Delfín Náchod

Atletika -mládežnické závody

Pondělí, 06.05.2024

V sobotu 4.5.2024 odjela z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda do Pardubic na 1. kolo KP družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek první část.

Zprava v pokleku je M. Patzelt, N. Wittvarová a A. Knillová. Dále pak zprava je s trenérem M. Kosařová, I. Vacek, E. Bořková, J. Bernard, T. Boštíková, M. Špeldová, D. Hrnčířová s hlavním trenérem. Zprava v pokleku je M. Patzelt, N. Wittvarová a A. Knillová. Dále pak zprava je s trenérem M. Kosařová, I. Vacek, E. Bořková, J. Bernard, T. Boštíková, M. Špeldová, D. Hrnčířová s hlavním trenérem.

Zprava je trenér J. Vondřejc, Z. Kostyšynová, R. Paukertová, M. Zeman, R. Majera, J. Bruha, M. Lukáš, Š. Ptáček, A. Vajsarová, L. Lukášová s hlavním trenérem J. Vondřejcem. Zprava je trenér J. Vondřejc, Z. Kostyšynová, R. Paukertová, M. Zeman, R. Majera, J. Bruha, M. Lukáš, Š. Ptáček, A. Vajsarová, L. Lukášová s hlavním trenérem J. Vondřejcem.

Atletika - KP přípravek

Pátek, 26.04.2024

Ve středu odjela z Náchoda z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce šestice nejmladších atletů ročníku 2013 a mladších na 1. kolo KP družstev v přespolním běhu do Pardubic.

S trenérem jsou zleva M. Ansorgová, E. Beková, N. Maciejny, G. Maciejny, T. Brádle a Filip Kašpárek. S trenérem jsou zleva M. Ansorgová, E. Beková, N. Maciejny, G. Maciejny, T. Brádle a Filip Kašpárek.

Atletika - Krajský přebor v přespolním běhu ml.žactva

Pondělí, 15.04.2024

V neděli 14.dubna 2024 odjela z Náchoda s trenéry šestice mladých atletů na 1. kolo KP družstev v přespolním běhu do Pardubic,který byl zároveň Krajským přeborem jednotlivců chlapců i dívek mladšího žactva ročníku 2011 a mladších.

S trenéry jsou zleva : Michael Patzelt,Marie Lapšanská,Kaja Kaczmarek,Nikol Vítková,Ema Bořková a Marie Ansorgová. S trenéry jsou zleva : Michael Patzelt,Marie Lapšanská,Kaja Kaczmarek,Nikol Vítková,Ema Bořková a Marie Ansorgová.

Veřejné bruslení - duben 2024

Pátek, 05.04.2024

Zimní stadion Náchod vás srdečně zve na veřejné bruslení.

Korfbalový úspěch

Úterý, 02.04.2024

Bronzovou medaili z korfbalového ME v Barceloně přiváží do Náchoda reprezentantka ČR do 19 let Jitka Štěpánová – odchovankyně SK Plhov-Náchod, z.s. Všichni příznivci korfbalové rodiny mají z tohoto úspěchu velkou radost.

Korfbalový úspěch Korfbalový úspěch

Korfbalový úspěch Korfbalový úspěch

Korfbalový úspěch Korfbalový úspěch