Starší zprávy

Úspěch náchodské rychlobruslařky

Úterý, 21.12.2021

Rychlobruslařka Sára Hlušková z klubu BK Náchod vybojovala zlatou medaili na mistrovství ČR na dlouhé dráze.

Úspěch náchodské rychlobruslařky Úspěch náchodské rychlobruslařky

Michal Prokop se kvalifikoval na Světové hry

Úterý, 21.12.2021

Michal Prokop se kvalifikoval na Světové hry v americkém Birminghamu v kolečkovém rychlobruslení

Michal Prokop Michal Prokop

Dětské dopravní hřiště v Náchodě-Bělovsi pro veřejnost UZAVŘENO!

Středa, 1.12.2021

Dětské dopravní hřiště v Náchodě-Bělovsi je s ohledem na klimatické podmínky a bezpečnost návštěvníků od soboty 27. 11. 2021 pro veřejnost UZAVŘENO.

ilustrační foto ilustrační foto

Jednotná pravidla při vstupu do sportovních a kulturních zařízení v Náchodě

Úterý, 23.11.2021

S účinností od 22. 11. 2021 do odvolání dle Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví – omezení maloobchodního prodeje a služeb (dále jen „Opatření“) platí:

Jednotná pravidla při vstupu do sportovních a kulturních zařízení v Náchodě Jednotná pravidla při vstupu do sportovních a kulturních zařízení v Náchodě

63. ročník silničního běhu Hronov–Náchod je již minulostí

Úterý, 26.10.2021

Sobota 23. října 2021 se nesla ve znamení 63. ročníku silničního běhu Hronov–Náchod. Na závodníky čekala původní trať dlouhá 8.850 m s cílem před radnicí na Masarykově náměstí v Náchodě.

63. ročník silničního běhu Hronov–Náchod je již minulostí 63. ročník silničního běhu Hronov–Náchod je již minulostí

Korfbalisky z Náchoda na ME

Pondělí, 25.10.2021

V belgických Antwerpách se nyní koná Mistrovství Evropy, kterého se účastní český korfbalový tým. V jeho středu se bude snažit o co nejlepší výsledek i dvojice náchodských hráček - Tereza Hurdálková a Pavlína Štěpánová.

Korfbalisky z Náchoda na ME Korfbalisky z Náchoda na ME

Úspěchy náchodské krasobruslařky

Pondělí, 25.10.2021

Krasobruslařka Oluša Gajdošová se účastnila v září a říjnu dvou mezinárodních závodů. Nejprve v Lombardia Trophy 2021 v italském Bergamu, kde obsadila 26. místo, v Budapešti pak na Hungaria Trophy obsadila 18. místo.

Úspěchy náchodské krasobruslařky Úspěchy náchodské krasobruslařky

2. ročník dětského běžeckého závodu OD RADNICE K RADNICI

Středa, 20.10.2021

I v letošním roce se jako součást běhu HRONOV–NÁCHOD uskuteční dětský závod OD RADNICE K RADNICI. V sobotu 23. října 2021 od 8.30 hodin si na Masarykově náměstí a v přilehlých ulicích mohou zazávodit děti různých věkových kategorií.

2. ročník dětského běžeckého závodu OD RADNICE K RADNICI 2. ročník dětského běžeckého závodu OD RADNICE K RADNICI