Starší zprávy

Velký úspěch kuželkářek SKK PRIMÁTOR Náchod

Pondělí, 4.11.2019

Velkým úspěchem skončila účast družstva žen Sportovního kuželkářského klubu PRIMÁTOR Náchod v Evropském poháru, který se uskutečnil od 30. 9. do 6. 10. 2019 v chorvatském Varaždinu.

Velký úspěch kuželkářek SKK PRIMÁTOR Náchod Velký úspěch kuželkářek SKK PRIMÁTOR Náchod

Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje - judo

Pondělí, 4.11.2019

Mezinárodního turnaje o Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje se v sobotu 02.11.2019 zúčastnilo 20 klubu z České republiky a Polska.

Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje - judo Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje - judo

Podzimní soustředění v Ústí nad Orlicí

Neděle, 3.11.2019

Atletická tréninková skupina z Náchoda byla v termínu od 27.10. - do 3. 11. 2019 na podzimním soustředění před zahájením zimní sezóny.

Podzimní soustředění v Ústí nad Orlicí Podzimní soustředění v Ústí nad Orlicí

Běh do zámeckých schodů letos již po jedenadvacáté

Pátek, 25.10.2019

Středisko volného času Déčko Náchod uspořádalo ve čtvrtek 24. října 2019 již 21. ročník Běhu do zámeckých schodů o pohár starosty města Náchoda.

Běh do zámeckých schodů letos již po jedenadvacáté Běh do zámeckých schodů letos již po jedenadvacáté

62. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

Úterý, 22.10.2019

Za slunečného počasí odstartoval v sobotu 19. října 2019 v 11 hod. 62. ročník silničního běhu Hronov - Náchod.

62. ročník silničního běhu Hronov - Náchod 62. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

Janeček poprvé ve finále Světového poháru plavců

Úterý, 22.10.2019

Světový pohár plavců pokračoval 5. kolem v Berlíně. Barbora Seemanová zde vyhrála 2 disciplíny a to na 200 i 400m volný způsob.

Foto : Pavel Janeček (autor (archiv závodníka) Foto : Pavel Janeček (autor (archiv závodníka)

Tradiční běh pro malé i velké

Středa, 16.10.2019

19. října bude odstartován již 62. ročník Běhu Hronov–Náchod, který tradičně pořádá OS ČUS Náchod. Letošní ročník přináší hned několik novinek, mimo jiné i rozšíření o dětské trasy.

logo logo

MČR Plzeň juniorů-družstva

Středa, 2.10.2019

V sobotu 28.9.2019 uspořádal oddíl atletiky Plzeň Mistrovství ČR juniorů družstev.

MČR Plzeň juniorů-družstva MČR Plzeň juniorů-družstva