Čtvrtek, 01.02.2018ANKETA - Náchodský betlém se rozroste o nové postavy

ANKETA - Náchodský betlém se rozroste o nové postavy

Milí Náchoďáci,

starosta Jan Birke vyzval 1. adventní neděli, při rozsvěcování vánočního stromu, k adventnímu zamyšlení nad rozrůstajícím se náchodským betlémem.

Svatá rodina Josef, Marie a Ježíšek v jesličkách, která vytvořila základ betlému v roce 2016, byla v loňském roce obohacena o beránka, ovečku a jehně. Tato sestava by ale nemusela být konečná...

Vyhlašujeme ANKETU pro všechny, kteří se chtějí touto cestou podílet na spoluvytváření náchodského symbolu Vánoc. Napište nám, jaké další postavy by neměly v rozrůstajícím se betlému chybět. Dva nebo tři nejlepší nápady pak předáme řezbáři panu Miroslavu Křížovi z Jásenné, který je autorem všech doposud vytvořených postav a vy se pak můžete těšit na adventní čas roku 2018 a opět početnější náchodský betlém.

Vaše typy nám můžete sdělit elektronicky na e-mail: s.matoulkova@mestonachod.cz nebo písemně prostřednictvím označených schránek v podatelně radnice (Masarykovo nám. 40) a v Městském informačním cetru (Masarykovo nám. 1)  do pátku 23. 2. 2018.

Těšíme se na vaše nápady!

Betlém Betlém