Teplota: -5.2 °C

Pondělí, 4.1.2021Prvním občánkem Náchoda v roce 2021 je holčička - Kristýnka

Prvním občánkem Náchoda v roce 2021 je holčička - Kristýnka

Na první náchodské miminko jsme letos nečekali dlouho (v předchozích letech někdy až do 9. 1.). Po prvních čtyřech slečnách, které se v náchodské porodnici narodily na Nový rok, přišla na svět hned v sobotu 2. 1. 2021 ve 12:41 hodin první „náchodská" holčička - Kristýnka, která se narodila s mírami s mírami 4570 g a 53 cm a doma na ní čeká starší bráška.

Každoročně mamince s trvalým pobytem v Náchodě, které se narodí první miminko v novém roce, přicházejí ještě do porodnice popřát představitelé města Náchoda. V letošním roce s ohledem na platná opatření předal dárek pro maminku starosta Jan Birke do rukou zdravotní sestry z porodnického oddělení dnes odpoledne před budovou Oblastní nemocnice v Náchodě. Maminka malé Kristýnky, tak dostala zprostředkovaně květinu, přání a dárkový poukaz k nákupu výbavy pro miminko v hodnotě 3000 Kč.

Celé rodině přejeme do nového roku především pevné zdraví, štěstí a mnoho společných radostných chvil!

Prvním občánkem Náchoda v roce 2021 je holčička - Kristýnka Prvním občánkem Náchoda v roce 2021 je holčička - Kristýnka

Další v galerii 5