Středa, 03.11.2021Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo zná své vítěze!

Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo zná své vítěze!

Ti si dnes v obřadní síni náchodské radnice převzali finanční odměnu a drobný dárek od zástupců vedení města jako poděkování za to, že svými zahradnickými dovednostmi udělali radost nejen sami sobě a svému okolí, ale viditelně tím i přispěli k celkovému zkrášlení našeho města.

Soutěž probíhala v období od 1. července do 15. září v kategoriích rodinný dům, bytový dům a celková úprava a vyhodnocení provedli členové komise životního prostředí a čistoty města. V každé kategorii byl vyhodnocen jeden nejlepší

Kategorie rodinný dům - p. Květa Rotterová, Slunečná ulice

Kategorie bytový dům ­- p. Blanka Čechurová, Cvrčkova ulice

Kategorie celková úprava - p. Radim Ptáček, Lípová ulice

Ceny a dárky předali starosta Jan Birke, místostarostové Jan Čtvrtečka a Pavla Maršíková, předsedkyně Komise životního prostředí a čistoty města Iva Cvetanova a za odbor životního prostředí - správu veřejné zeleně Andrea Brandejsová.

Představujeme vám fotografie vítězných míst a všem vítězům blahopřejeme a děkujeme!

Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo zná své vítěze! Soutěž o nejhezčí rozkvetlé místo zná své vítěze!