Pátek, 08.03.2024Slavnostní předání osvědčení pro vedení zájmových útvarů v Náchodě – 17 nových kvalifikovaných pedagogů získalo uznání za svou práci

Ve středu 6. 3. 2024 v odpoledních hodinách se v obřadní síni náchodské radnice uskutečnilo slavnostní předání osvědčení o získání kvalifikace pro vedení zájmových útvarů. Získání tohoto osvědčení předchází studium pro přípravu pedagogů volného času vykonávajících dílčí přímou pedagogickou činnost v zájmovém vzdělávání a již více než deset let ho pravidelně organizuje Středisko volného času Déčko Náchod.

Z rukou starosty Jana Birke, místostarosty Františka Majera a vedoucí odboru školství MěÚ Náchod Ivety Lukešové převzalo osvědčení dalších 17 úspěšných absolventů studia.

Nechyběly ani lektorky paní Jaroslava Nývltová a ředitelka Déčka Kateřina Hiebschová, díky kterým všichni absolventi získali potřebné znalosti a vědomosti pro svou další práci s dětmi v různých zájmových kroužcích.

Za to patří všem obrovské poděkování!

Slavnostní předání osvědčení pro vedení zájmových útvarů v Náchodě Slavnostní předání osvědčení pro vedení zájmových útvarů v Náchodě