Teplota: -1.1 °C

Sobota, 08.04.2017Modrá stuha města Náchoda

Modrá stuha města Náchoda

V Krytém plaveckém bazénu v Náchodě se v sobotu 8. dubna uskutečnil  již 29. ročník tradičního plaveckého závodu Modrá stuha města Náchoda Závod byl soutěží jednotlivců.

Hlavním závodem byl prsařský dvojboj O modrou stuhu města Náchoda vypsaný v disciplinách 50 metrů prsa a 200 metrů  prsa. Jednotlivé oddíly pak soutěžily O putovní pohár starosty města Náchoda. Pořádajícím oddílem byl TJ Delfín Náchod, z.s. Zahájení  závodů se za město Náchod zúčastnil místostarosta Miroslav Brát, který připomněl, že v náchodském bazénu, pod vedením trenérů TJ Delfín Náchod,  vyrostly již generace výborných plavců, z nichž někteří uspěli i na vrcholných evropských a světových soutěžích včetně olympijského i paralympijského klání.

Modrá stuha města Náchoda Modrá stuha města Náchoda