Úřad

Starší zprávy

Úterý, 5.11.2019

Ve středu 6. listopadu 2019 proběhne ověření provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění v Královéhradeckém kraji.

Úterý, 1.10.2019

Ve středu 2. října 2019 proběhne ověření provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění v Královéhradeckém kraji.

Přímý přenos z jednání Zastupitelstva města Náchoda

Pondělí, 23.9.2019

V pondělí 23. září 2019 v 16.30 hodin se koná v přednáškovém sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě, 8. zasedání Zastupitelstva města Náchoda.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů

Čtvtek, 12.9.2019

Město Náchod prostřednictvím Technických služeb s.r.o. provede jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů.

Semináře k dotačním programům Královéhradeckého kraje pro rok 2020

Úterý, 10.9.2019

Pozvánka na semináře k dotačním programům Královéhradeckého kraje pro rok 2020 v oblastech sport, tělovýchova a volnočasové aktivity, které se konají:

Úterý, 3.9.2019

Ve středu 4. září 2019 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Na výdaje na školáka lze žádat úřad práce o jednorázovou dávku

Pátek, 23.8.2019

Mimořádnou okamžitou pomoc je možné poskytnout např. na: výdaje na učebnice a učební pomůcky, pokud je škola neposkytuje zdarma nebo je nepůjčuje, školní aktovku, pracovní oděvy a pracovní pomůcky pro učně ...

Ilustrační foto Ilustrační foto

Nadační fond pro podporu nemocnice v Náchodě poskytl první stipendia, žádat mohou další zájemci

Čtvtek, 8.8.2019

Nadační fond pro podporu nemocnice v Náchodě obdržel na konci roku 2018 od Královéhradeckého kraje dotaci na Realizaci stipendijních programů pro nelékařský zdravotnický personál.

logo logo