Teplota: -1.6 °C

Úterý, 18.06.2019Uzavírka v centru Náchoda 21.-23. 6. 2019

Uzavírka v centru Náchoda 21.-23. 6. 2019

Upozorňujeme všechny občany Náchoda a okolí, že ve dnech 21. až 23. června bude z důvodu pokládky asfaltového povrchu úplně uzavřena místní komunikace Parkány v místě křižovatky s místní komunikací ulice Poštovní a novým propojením do Raisovy ulice. Výjezd z Masarykova náměstí a ulic Hronova, Krámská a Hrašeho bude možný pouze přes ulici Palackého po pěší zóně, kde bude vytvořen koridor pro průjezd vozidel, zároveň bude otočený směr jednosměrné komunikace Palackého. Vyjíždět se bude dále ulicí Hurdálkova a Volovnice. Řidičům jedoucím od Hradce Králové a Nového Města nad Metují do Hronova nebo Červeného Kostelce doporučujeme nezajíždět do centra města a pokračovat po silnici I/33 až na okružní křižovatku „u Čedoku" nebo využít náhradní trasu okolními obcemi.

Pro chodce budou po pěší zóně v ulici Palackého vyhrazené koridory po stranách komunikace. Obchodníci v ulici Palackého byli upozorněni, aby v těchto dnech neumísťovali před svými provozovnami reklamní stojany. Případné překážky budou neprodleně odstraněny. Zároveň nebude možné, aby vozidla zásobující provozovny v ulici Palackého zastavila.

Všem občanům a návštěvníkům města doporučujeme v těchto dnech zvolit pro cestu do města jiný druh dopravy.

Prosíme, dbejte o nadcházejícím víkendu zvýšené opatrnosti v centru města!

Uzavírka Uzavírka

Foto Foto