Pondělí, 19.06.2023Atletická olympiáda základních škol náchodského okresu

Atletická olympiáda základních škol náchodského okresu

Sportovní areál na Hamrech je dnes dějištěm 5. ročníku atletické olympiády základních škol náchodského okresu, kterou pořádá Kulturní a sportovní nadace města Náchoda a město Náchod pod záštitou starosty města Jana Birke. Ten olympiádu v 9 hodin zahájil společně s předsedou správní rady nadace Pavlem Sobotkou. Zazněly i sliby účastníků a rozhodčích.

Sportovci z celkem 13 škol z celého okresu změří své síly v pěti disciplínách - běh na 60 m, běh na 600 nebo 800 m (dle kategorie), hod kriketovým míčkem nebo vrh koulí (dle kategorie), skok do dálky a skok do výšky.

Hodně štěstí všem mladým sportovcům a děkujeme organizátorům!

- Výsledky 2023

Atletická olympiáda základních škol náchodského okresu Atletická olympiáda základních škol náchodského okresu