Dnes
Teplota: 18.9 °C

MMS - závady a nedostatky

Každý může zaslat fotografie a popis problému prostřednictvím MMS zprávy nebo e-mailem na adresu mms@mestonachod.cz. Tyto informace budou zveřejněny na internetových stránkách a doplněny o způsob řešení toho nedostatku.

Děkujeme Vám za spolupráci při údržbě vzhledu našeho města


2.8.2021   Ořezání větví

Dobrý den, je možné provést ořezání větví, zasahujících dlouhodobě do komunikace v ul.vedoucí do nákupní zóny, kde p.Šimek prodàvá brambory-viz.foto.Je to tam dost nebezpečné.


28.7.2021   Vrak

Dobrý den, na Plhovském náměstí, na parkovišti, hned za autobusovou zastávkou, stojí již dlouhou dobu vrak automobilu plný nepořádku až po střechu... je možné zjistit majitele, příp. odtáhnnout?


28.7.2021   Dodávka s botičkou

Dobrý den, na Plhově, směrem od pomníčku k Hronovskému (vzadu u garáží) stojí již dlouhou dobu bílá dodávka s nasazenou botičkou, z dodávky je oddělaná SPZ, proto se domnívám, že se jedná o vrak. Je možné s tím něco udělat?


28.7.2021   Bezdomovec

Dobrý den, je možné něco udělat s bezdomovcem, co se nám nastěhoval na Plhov? a nyní bivakuje na kopečku nad hospodou u Mílů?


28.7.2021   Koule+houpačky

Dobrý den, kdy prosím budou vráceny houpačky na hřiště u domu č.p. 1829  -Kostelecká, Plhov? a kdy bude opravena prolézačka ,,koule" u školy na Plhově? Děkuji.


27.7.2021   Oprava propadlé umělé trávy na dětském hřišti

Oprava propadlé umělé trávy na dětském hřištiDobrý den, ráda bych vás požádala o opravu propadlé umělé trávy na dětské hřiště (ul.Americka).


27.7.2021   Holubí trus

Dobrý den

Obracím se na zástupce města se žádostí o vyřešení problému holubiho trusu po parapetech a balkonech na sídlišti u nemocnice.


27.7.2021   Stromy

Dobrý den,

bylo by možné pokácet dva suché stromy ve Starém Městě u cyklostezky nad garážemi, směrem k Základní škole,jsou to višně a případný pád suchých větví....

 


27.7.2021   Kontejnery na oblečení - dotaz

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, proč byl ze sídliště u nemocnice odstraněn kontejner Diakonie Broumov?


27.7.2021   Dětská hřiště na Běloveské

Dobrý den, před časem psala, zda by bylo možné rozšířit dětská hřiště na Běloveské, ráda bych doplnila, že vhodné jsou tam min. dva plácky, vedle podchodu... na jednom je prastaré pískoviště a stará průlezka na druhém jen betonový plácek... nebylo by možné ještě na tom betonovém plácku udělat např. hřiště s brankami na fotbal?


21.7.2021   Lávka přes Metuji na cyklostezce do Pekla

Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o opravu nájezdů na lávce přes Metuji, která se nachází na cyklostezce do Pekla nedaleko občerstvení na Ostrovech.


21.7.2021   Oprava výtluku

Dobrý den, bylo by možné provést opravu výtluku při vjezdu do ul. Železniční Kolonie a ul.Na Koletově.Je škoda, že se tento pruh neudělal, když se dělala ul. Na Koletově. Děkuji    S pozdravem Martin


21.7.2021   Ořez keře

Dobrý den, je možný ořez keře zasahujícího dlouhodobě do chodníku v ul. Pražská 1531za domem.

Děkuji  S pozdravem Martin


16.7.2021   Povrch vozovky

Dobrý den,
na kruhovém objezdu " U Slavie " jsou v místě od České Skalice směrem k nemocnici vyjeté koleje


16.7.2021   Ořez keřů

Dobrý den, byl by možný ořez keřů zasahující dlouhodobě do chodniku v ul. Běloveská?

Další