Město

Starší zprávy

Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s

Pondělí, 16.5.2022

V sobotu 14. května 2022 se v Městském divadle Dr. J. Čížka uskutečnil oblíbený Reprezentační ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s., který byl slavnostně zahájen tanečním vystoupením Jiřího Grosse a jeho taneční partnerky Veroniky Liškové.

Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s. Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s.

Lázeňská sezóna v Náchodě zahájena

Sobota, 14.5.2022

Dnes dopoledne proběhlo v rámci zahájení lázeňské sezóny v Malých lázních v Bělovsi slavnostní otevření Česko-polského lázeňského okruhu, který je součástí projektu AQUA MINERALIS GLACENSIS podpořeného z programu INTERREG V-A Česká republika – Polsko 2014-2020.

Lázeňská sezóna v Náchodě zahájena Lázeňská sezóna v Náchodě zahájena

Oprava ulice U Zbrojnice je dokončena

Úterý, 10.5.2022

Od dnešního dne již mohou obyvatelé ulice U Zbrojnice a návštěvníci Malých lázní v Bělovsi využívat nově opravenou komunikaci a přilehlé parkoviště.

Oprava ulice U Zbrojnice je dokončena Oprava ulice U Zbrojnice je dokončena

Veletrh fiktivních firem v Náchodě již po desáté

Úterý, 10.5.2022

ubilejní 10. ročník regionálního veletrhu fiktivních firem, který pořádá Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, právě dnes probíhá v prostorách Městského divadla Dr. J. Čížka.

Veletrh fiktivních firem v Náchodě již po desáté Veletrh fiktivních firem v Náchodě již po desáté

Představitelé města Náchoda uctili památku obětí 2. světové války

Neděle, 8.5.2022

77. výročí pádu nacismu a konce 2. světové války si dnes připomněli také představitelé vedení města Náchoda.

Představitelé města Náchoda uctili památku obětí 2. světové války Představitelé města Náchoda uctili památku obětí 2. světové války

Sakury na Pražské ulici v Náchodě slaví dvacet let

Pátek, 6.5.2022

Na hlavní komunikaci procházející Náchodem právě rozkvétají sakury neboli třešně pilovité, které zde byly vysazeny v roce 2002.

Sakury na Pražské ulici v Náchodě slaví dvacet let Sakury na Pražské ulici v Náchodě slaví dvacet let

Stavba spolkového domu v Náchodě může začít

Pondělí, 2.5.2022

Realizaci největší investice města Náchoda za posledních deset let již nic nebrání.

Stavba spolkového domu v Náchodě může začít Stavba spolkového domu v Náchodě může začít

Náchodský zpravodaj - květen

Pondělí, 2.5.2022

Právě vyšel informační měsíčník pro občany města Náchoda na měsíc květen, který si také můžete přečíst v elektronické podobě.

Obálka NZ Obálka NZ