Město

Starší zprávy

Nové stroje pro čistotu našeho města: Investice do čistšího a příjemnějšího prostředí

Pátek, 23.02.2024

Máme pro vás skvělou zprávu ohledně údržby čistoty našeho města! Nedávno jsme totiž investovali do dvou nových strojů, které pomohou udržovat ulice a chodníky v Náchodě čisté a uklizené.

Nové stroje pro čistotu našeho města Nové stroje pro čistotu našeho města

Přerušení dodávky vody

Středa, 21.02.2024

Dne 26. 2. 2024 bude v době 8:00 - 12:00 hod v obci Náchod, ul. Kamenice (od fy. Sport Hotárek a proti pasáž Kamenice po Karlovo Náměstí) z důvodu havárie na vodovodním řadu přerušena dodávka vody. Vodárenský dispečink Náchod.

logo VAK logo VAK

Město Náchod podalo stížnost na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání

Úterý, 20.02.2024

Město Náchod podalo stížnost na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání v reakci na odvysílání reportáže České televize v pořadu Reportéři 15.01.2024, která vyvolala vážné obavy ohledně objektivity a vyváženosti zpravodajství.

ilustrační foto ilustrační foto

Dobrá zpráva pro milovníky Běloveských bublinek!

Středa, 24.01.2024

Zimní pítko na kolonádě v Malých lázních v Bělovsi je po odstranění technických problémů opět v provozu! Děkujeme za trpělivost.

Budova náchodské radnice slaví 120 let

Neděle, 21.01.2024

Právě dnes si připomínáme významnou událost, která před sto dvaceti lety znamenala důležitý milník v životě našeho města. Řeč je o slavnostním otevření nové radnice, které bylo příležitostí pro náchodské občany oslavit moderní a funkční prostor, jenž dodnes důstojně slouží městské samosprávě.

Budova náchodské radnice slaví 120 let Budova náchodské radnice slaví 120 let

Pátek, 19.01.2024

U příležitosti Dne otevřených dveří SPŠ stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela byla ve čtvrtek 18. ledna 2024 za účasti vedení města Náchoda starosty Jana Birke a místostarosty Františka Majera a zástupců vedení školy v čele s paní ředitelkou Věrou Svatošovou slavnostně odhalena pamětní deska náchodskému významnému rodákovi Janu Letzelovi ve vstupních prostorách budovy.

Slavnostní odhalení pamětní desky: Architekt Jan Letzel – významný náchodský rodák Slavnostní odhalení pamětní desky: Architekt Jan Letzel – významný náchodský rodák

Přesun všeobecné interní ambulance do dolního areálu ONN

Pátek, 12.01.2024

Vážení pacienti a návštěvníci naší nemocnice, chceme Vás upozornit na změny v naší nemocnici. V pondělí 15. 1. 2024 ve 14:30 dojde k přesunu všeobecné interní ambulance z horního areálu do dolního, konkrétně do prostor urgentního příjmu v pavilonu D.

logo logo

Místní poplatek za komunální odpad na rok 2024

Středa, 10.01.2024

Obecně závazná vyhláška č. 2/2023, o místním poplatku za obecní systém odpadového hospodářství stanovuje základní sazbu místního poplatku za komunální odpad pro rok 2024 na částku 900 Kč za osobu.

Plakát Plakát