Město

Starší zprávy

Armáda pomáhá v Náchodě a Jaroměři

Sobota, 17.10.2020

V sobotu dorazila do nemocnice v Náchodě skupina vojáků, kteří budou pomáhat personálu v péči o nemocné s COVID-19.

Armáda pomáhá v Náchodě a Jaroměři Armáda pomáhá v Náchodě a Jaroměři

Malé lázně v Bělovsi přecházejí od 16. 10. 2020 na zimní provoz

Čtvrtek, 15.10.2020

S ohledem na snižující se teploty a nepříznivé počasí přecházíme v pátek 16. 10. 2020 na zimní provoz. Co to pro návštěvníky kolonády v Malých lázních znamená?

Malé lázně v Bělovsi Malé lázně v Bělovsi

Péče o děti zdravotníků a záchranářů je zajištěna

Čtvrtek, 15.10.2020

Od středy 14. 10. 2020 je v Základní škole T. G. Masaryka v Náchodě zajištěno hlídání dětí ve věku 3-10 let zaměstnanců bezpečnostních sborů, ozbrojených sil a dalších složek integrovaného záchranného systému, hygienických stanic a také poskytovatelů zdravotních a sociálních služeb, aby nebyl ohrožen chod kritické infrastruktury a zdravotnických a sociálních zařízení.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Nákupy seniorů – znovu od 15. 10. 2020

Středa, 14.10.2020

Nákupy seniorů – znovu od 15. 10. 2020 Od čtvrtka 15. 10. 2020 znovu zavádíme možnost nákupů pro seniory a všechny, kteří to potřebují. Ve spolupráci s „Déčkaři“ a dobrovolníky bude zajištěna služba pro občany Náchoda a příměstských částí, která se osvědčila i na jaře.

Nákupy seniorů – znovu od 15. 10. 2020 - plakát Nákupy seniorů – znovu od 15. 10. 2020 - plakát

Nákupy seniorů – znovu od 15. 10. 2020 Nákupy seniorů – znovu od 15. 10. 2020

Komunikace z Dobrošova do osady Polsko má nový povrch

Středa, 14.10.2020

V tomto týdnu byla dokončena oprava komunikace Dobrošov-osada Polsko. Od poloviny září provedli pracovníci firmy BEZEDOS vyrovnání stávajícího podkladu, osadili obrubníky a zhotovili vsakovací krajnice z hrubého štěrku.

Komunikace z Dobrošova do osady Polsko má nový povrch Komunikace z Dobrošova do osady Polsko má nový povrch

Prosíme, pomozme našim zdravotníkům!

Úterý, 13.10.2020

Ve spolupráci s Oblastní nemocnicí Náchod zveřejňujeme výzvu pro ty z vás, kteří máte zdravotnické vzdělání a byli byste ochotni pomoci personálu náchodské nemocnice se zvládáním této epidemie.

logo logo

Bezpečnostní rada města Náchoda jednala o aktuálních opatřeních

Úterý, 13.10.2020

Dnes ráno pokračovalo jednání bezpečnostní rady, které bylo přerušeno včera v podvečer s očekáváním dalších opatření přijatých Vládou ČR s účinností od 14. 10. 2020.

Roušky Roušky

Dezinfekce Dezinfekce

NOVÁ TEPNA - mezinárodní otevřená dvoufázová architektonicko-urbanistická soutěž o návrh – první kolo

Pondělí, 12.10.2020

Město Náchod obdrželo na urbanistické řešení areálu bývalé Tepny 26 návrhů. Porota na svém jednání v minulém týdnu (8. 10. 2020) vybrala pět návrhů, které postupují do dalšího kola soutěže.

NOVÁ TEPNA - mezinárodní otevřená dvoufázová architektonicko-urbanistická soutěž o návrh NOVÁ TEPNA - mezinárodní otevřená dvoufázová architektonicko-urbanistická soutěž o návrh

Provoz MěÚ Náchod od 12. 10. 2020

Úřad:

Pondělí 8.00-13.00 hod.
 Středa 12.00-17.00 hod.

Objednaní klienti dle objednávkového systému v rámci elektronické obsluhy občana si mohou vyřídit své záležitosti v časech, na které jsou objednaní (příp. budou kontaktováni pro možnost přesunu termínu).

Provoz objednávkového systému zůstane tedy zachován v následujícím období s omezením na uvedené dny, tj. pondělí a středa.