Město

Starší zprávy

Pozor -odstávka parovodů a teplovodů ze zdroje teplárny Náchod – 31. 7. a 1. 8. 2021

Pátek, 30.7.2021

V sobotu 31. 7. 2021 od 17:00 hodin do neděle 1. 8. 2021 2:00 hodin proběhne z důvodu havarijní opravy v el. rozvodně TNA odstavení parovodů a teplovodů ze zdroje teplárny Náchod.

ilustrační foto ilustrační foto

Rozkvetlý Náchod – pořád soutěžíme!

Čtvrtek, 29.7.2021

Vaše okna nebo balkony stále ještě zdobí květináče a truhlíky plné květin? Připomínáme, že i letos máte do 15. září možnost přihlásit se do soutěže o nejhezčí rozkvetlé místo v Náchodě.

Rozkvetlý Náchod – pořád soutěžíme! Rozkvetlý Náchod – pořád soutěžíme!

Sdělení Oblastní nemocnice Náchod, a.s.

Čtvrtek, 29.7.2021

Náchodské očkovací centrum se mimořádně otevírá 31. července pro neregistrované!

logo logo

Červencové opékání buřtů v Domově pro seniory Marie

Čtvrtek, 29.7.2021

Ve středu 28. července 2021 se uskutečnilo tradiční opékání buřtů pro klienty Domova pro seniory Marie.

Červencové opékání buřtů v Domově pro seniory Marie Červencové opékání buřtů v Domově pro seniory Marie

Sportovní den v Malých lázních Běloves měl úspěch!

Středa, 28.7.2021

V úterý 27. července se u Vily Komenský konal sportovní den pro děti. Počasí přálo, a tak již od třinácté hodiny proudilo do areálu Malých lázních v Bělovsi velké množství dětí, jejich rodičů a prarodičů.

Sportovní den v Malých lázních Běloves měl úspěch! Sportovní den v Malých lázních Běloves měl úspěch!

Sportoviště v Bražci v novém

Pondělí, 26.7.2021

V průběhu června a července se podařilo z rozpočtu města Náchoda realizovat další multifunkční sportoviště, tentokrát v Bražci.

Sportoviště v Bražci v novém Sportoviště v Bražci v novém

Oprava mostu a žel. podchodu Běloveská–Kladská

Neděle, 11.7.2021

Z důvodu opravy mostu železničního podchodu bude v termínu od 26. 7. do 9. 8. 2021 tento podchod mezi ulicemi Kladská a Běloveská-Polská uzavřen. Opravu bude provádět firma Chládek a Tintěra, a. s., Pardubice. Náhradní trasa pro pěší bude vedena ulicí Kladskou a Běloveskou směrem do centra k nádraží.

Oprava mostu a žel. podchodu Běloveská–Kladská Oprava mostu a žel. podchodu Běloveská–Kladská

Oprava komunikace U Cihelny v Náchodě

Čtvrtek, 8.7.2021

V pondělí 12. 7. bude zahájena oprava komunikace v ulici U Cihelny v Náchodě a to v úseku za vjezdem do depa České pošty (směrem k obci Vysokov) po propustek za stavebninami STAMONT.

Oprava komunikace U Cihelny v Náchodě Oprava komunikace U Cihelny v Náchodě