Město

Starší zprávy

INFORMACE O ZMĚNĚ ZÁKONA Č. 300/2008 Sb. O ELEKTRONICKÝCH ÚKONECH A AUTORIZOVANÉ KONVERZI DOKUMENTŮ, VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH PŘEDPISŮ S PLATNOSTÍ OD 1.1.2023

Čtvrtek, 1.12.2022

Městský úřad Náchod, odbor Obecní živnostenský úřad informuje občany o tom, že s účinností od 1.1.2023 dochází na základě změny zákona o elektronických úkonech a autorizované konverzi k k automatickému zřízení datových schránek.

Hřiště na Jizbici doplnilo nové zázemí

Středa, 30.11.2022

První adventní neděle 27. 11. 2022 patřila na Jizbici příjemnému setkání vedení města Náchoda s obyvateli této příměstské části Náchoda.

Hřiště na Jizbici doplnilo nové zázemí Hřiště na Jizbici doplnilo nové zázemí

Z Náchoda putuje 12 elektrocentrál na pomoc obyvatelům ukrajinského Ťačivu

Čtvrtek, 24.11.2022

Náchodští radní schválili na svém jednání 14. 11. 2022 využití finančních prostředků ze sbírkového účtu, který zřídilo město Náchod na jaře letošního roku v rámci organizace humanitární sbírky na pomoc Ukrajině zasažené válečným konfliktem.

Z Náchoda putuje 12 elektrocentrál na pomoc obyvatelům ukrajinského Ťačivu Z Náchoda putuje 12 elektrocentrál na pomoc obyvatelům ukrajinského Ťačivu

Komunikace v ulici Řezníčkova dnes dostala nový „asfaltový kabát“

Úterý, 22.11.2022

Po všech problémech, které se při stavebních úpravách této místní komunikace vyskytly, probíhá v současné době pokládka konstrukčních asfaltových vrstev a zároveň příprava chodníkových obrubníků.

Komunikace v ulici Řezníčkova dnes dostala nový „asfaltový kabát“ Komunikace v ulici Řezníčkova dnes dostala nový „asfaltový kabát“

Ocenění dárců krve

Pondělí, 21.11.2022

Oblastní spolek Českého červeného kříže v Náchodě pravidelně ve spolupráci s Městem Náchod oceňuje bezpříspěvkové dárce krve.

Ocenění dárců krve Ocenění dárců krve

Rekonstrukce místní komunikace v ulici Nad Březinkou v Náchodě

Neděle, 20.11.2022

Od června do listopadu realizovalo město Náchod rekonstrukci částečně zpevněné štěrkové komunikace v ulici Nad Březinkou v Náchodě.

Rekonstrukce místní komunikace v ulici Nad Březinkou v Náchodě Rekonstrukce místní komunikace v ulici Nad Březinkou v Náchodě

17. listopad v Náchodě

Čtvrtek, 17.11.2022

Vítězství demokracie a svobody si každoročně v Náchodě připomínáme s velkou vážností. Sametová revoluce z roku 1989 nám přinesla obrovské výzvy a možnosti, a současně odnesla minulost, na kterou však nesmíme nikdy zapomenout.

17. listopad v Náchodě 17. listopad v Náchodě

Ohlédnutí za Sněhánkami se svatým Martinem

Sobota, 12.11.2022

Akce tradičně pořádaná městem Náchod ve spolupráci se Střediskem volného času Déčko Náchod se uskutečnila v pátek 11. 11. 2022 na Masarykově náměstí.

Ohlédnutí za Sněhánkami se svatým Martinem Ohlédnutí za Sněhánkami se svatým Martinem