Město

Starší zprávy

Tenisová hala a rekonstrukce tenisového areálu v Náchodě-Bělovsi

Čtvrtek, 18.04.2024

Za účasti vedení města Náchoda a členů Tenisového klubu bylo ve středu 17. dubna předáno staveniště pro výstavbu nové tenisové haly v Náchodě-Bělovsi zhotoviteli – zástupcům firmy STAKO Červený Kostelec, s.r.o.

Tenisová hala a rekonstrukce tenisového areálu v Náchodě-Bělovsi Tenisová hala a rekonstrukce tenisového areálu v Náchodě-Bělovsi

Stavba SPOLKOVÉHO DOMU v Náchodě dokončena

Pondělí, 15.04.2024

Srdečně Vás zveme na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ SPOLKOVÉHO DOMU V NÁCHODĚ, který se uskuteční ve středu 1. května 2024 od 13 hodin.

Pozvánka Pozvánka

Spolkový dům Spolkový dům

Na Jizbici zvelebují místní sportoviště

Pondělí, 15.04.2024

Starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, Milan Vik a František Majer zavítali v pátek 12. dubna v podvečer do příměstské části Náchoda – Jizbici, kde místní zvelebují zázemí sportovního hřiště.

Na Jizbici zvelebují místní sportoviště Na Jizbici zvelebují místní sportoviště

Letní provoz pítek zahájen

Pátek, 12.04.2024

Dnes byl zahájen letní provoz pítek v Malých lázních Běloves.

Plakát Plakát

Letní provoz pítek zahájen Letní provoz pítek zahájen

Projekt nových trailů v Náchodě má zelenou

Čtvrtek, 11.04.2024

Stále oblíbenější vyžití pro milovníky horských kol nabídne v letošním roce i Náchod. V tomto týdnu byla podepsána smlouva s vítězem veřejné zakázky – organizací Trutnov Trails z.s. – a do října letošního roku vznikne v lokalitě Montace nová trialová trasa v délce téměř 3 km.

zleva: Martin Metelka, Jan Rejl – autoři projektu, Lukáš Soumar – Náchodské stezky, Jan Čtvrtečka – místostarosta zleva: Martin Metelka, Jan Rejl – autoři projektu, Lukáš Soumar – Náchodské stezky, Jan Čtvrtečka – místostarosta

Projekt nových trailů v Náchodě má zelenou Projekt nových trailů v Náchodě má zelenou

Ořez topolu v Bělovsi

Pondělí, 08.04.2024

Město Náchod plánuje provedení ořezu topolu v Bělovsi. Jedná se o stárnoucí topol černý rostoucí u mostu přes řeku Metuji vedle komunikace Lázeňská.

Ořez topolu v Bělovsi Ořez topolu v Bělovsi

Návrat legendární minerální vody Ida

Sobota, 06.04.2024

Návrat legendární minerální vody Ida do Náchoda: Prameník Jakub v areálu Velkých lázní se otevřel pro veřejnost

Návrat legendární minerální vody Ida Návrat legendární minerální vody Ida

Otevření prameníku Jakub v Bělovsi – již tuto sobotu v 15 hodin

Pátek, 05.04.2024

Srdečně Vás zveme na slavnostní otevření prameníku Jakub v Náchodě-Bělovsi spojené s požehnáním pramene IDA, které se uskuteční v sobotu 06.04.2024 v 15:00 hodin.

Prameník cedule Balneum Prameník cedule Balneum

Otevření prameníku Jakub v Bělovsi Otevření prameníku Jakub v Bělovsi