Tiskové centrum

Adlof Nina Bc. Adlof Nina Bc.

E-mail: nina.adlof@mestonachod.cz
Kancelář: Masarykovo nám. 40, přízemí

Tiskové centrum - aktuální zpravodajství, přehled důležitých informací, tiskové zprávy, pozvánky na akce

Tiskové centrum zajišťuje poskytování informací jak novinářům, tak široké veřejnosti, a to prostřednictvím tiskových zpráv a aktualit na webu města. Nechybí pravidelné vydávání Náchodského zpravodaje a stále oblíbenější formou je FB profil města – www.facebook.com/mestonachod.cz

Provoz MěÚ Náchod od 12. 10. 2020

Úřad:

Pondělí 8.00-13.00 hod.
 Středa 12.00-17.00 hod.

Objednaní klienti dle objednávkového systému v rámci elektronické obsluhy občana si mohou vyřídit své záležitosti v časech, na které jsou objednaní (příp. budou kontaktováni pro možnost přesunu termínu).

Provoz objednávkového systému zůstane tedy zachován v následujícím období s omezením na uvedené dny, tj. pondělí a středa.