Město

Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s

Pondělí, 16.5.2022

V sobotu 14. května 2022 se v Městském divadle Dr. J. Čížka uskutečnil oblíbený Reprezentační ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s., který byl slavnostně zahájen tanečním vystoupením Jiřího Grosse a jeho taneční partnerky Veroniky Liškové.

Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s. Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s.

Lázeňská sezóna v Náchodě zahájena

Sobota, 14.5.2022

Dnes dopoledne proběhlo v rámci zahájení lázeňské sezóny v Malých lázních v Bělovsi slavnostní otevření Česko-polského lázeňského okruhu, který je součástí projektu AQUA MINERALIS GLACENSIS podpořeného z programu INTERREG V-A Česká republika – Polsko 2014-2020.

Lázeňská sezóna v Náchodě zahájena Lázeňská sezóna v Náchodě zahájena

Oprava ulice U Zbrojnice je dokončena

Úterý, 10.5.2022

Od dnešního dne již mohou obyvatelé ulice U Zbrojnice a návštěvníci Malých lázní v Bělovsi využívat nově opravenou komunikaci a přilehlé parkoviště.

Veletrh fiktivních firem v Náchodě již po desáté

Úterý, 10.5.2022

ubilejní 10. ročník regionálního veletrhu fiktivních firem, který pořádá Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie arch. Jana Letzela, Náchod, právě dnes probíhá v prostorách Městského divadla Dr. J. Čížka.

Starší zprávy