Město

Vítání jara

Středa, 20.3.2019

Dnes dopoledne se děti ze Střediska volného času Déčko a Mateřské školy Havlíčkova rozloučily na Masarykově náměstí s letošní kalendářní zimou a přivítaly nadcházející jaro. Děti z oddělení Čmeláčků a Veverek MŠ a členové kroužku Píšťalka se rozloučily s Mařenou, symbolem zimy a zahrály a zazpívaly několik jarních písniček pro Jařenku, představitelku Jara.

Vítání jara Vítání jara

Natáčení orchestru Penquins v Českém rozhlase

Úterý, 19.3.2019

Smyčcový orchestr Penquins ze ZUŠ Náchod byl ve čtvrtek 21. února pozván do Českého rozhlasu v Praze na natáčení profilového CD laureátů soutěže Concerto Bohemia 2019.

Natáčení orchestru Penquins v Českém rozhlase Natáčení orchestru Penquins v Českém rozhlase

Vedení náchodské radnice ocenilo záchranáře a strážnici městské policie

Čtvrtek, 14.3.2019

Dnes dopoledne ocenili starosta města Jan Birke společně s místostarosty Janem Čtvrtečkou a Pavlou Maršíkovou v obřadní síni náchodské radnice záchranáře a strážnici Městské policie Náchoda, kteří se před týdnem podíleli při pokusu o záchranu života starší paní, která v dopoledních hodinách v centru města zkolabovala.

Dopoledne otevřených dveří v ZŠ Náchod – Plhov

Pondělí, 11.3.2019

Máte doma budoucího prvňáka? Zajímá vás, jak vypadá práce v moderní škole? Přijďte se podívat, jak se na Plhově dětí učí, jak sportují, jak tráví volný čas.

Starší zprávy