Město

Modernější a snazší přístup k informacím

Úterý, 15.1.2019

V závěru roku 2018 došlo k modernizaci informačních a komunikačních systémů města Náchoda. Zrealizovaný projekt byl z 90 % spolufinancován z prostředků Evropské unie – Evropského fondu pro regionální rozvoj a ze státního rozpočtu ČR prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu.

Modernější a snazší přístup k informacím Modernější a snazší přístup k informacím

Pojízdná prodejna se vrací do příměstských částí

Úterý, 15.1.2019

Dobrá zpráva pro občany Dobrošova, Jizbice a Lipí!

Pojízdná prodejna se vrací do příměstských částí Pojízdná prodejna se vrací do příměstských částí

První setkání budoucích prvňáčků "Komenďáček"

Pondělí, 14.1.2019

Základní škola Komenského v Náchodě zve všechny předškoláky a jejich rodiče na první setkání před zápisem do 1. tříd v projektu „Komenďáček“, který má za úkol připravit děti k zápisu do školy.

Tepna je doplacena!

Středa, 9.1.2019

Úvěr na nákup areálu bývalé Tepny ve výši 58 mil. Kč je doplacen. Město Náchod tak ušetří desítky tisíc na úrocích.

Starší zprávy