Teplota: -0.7 °C

Město

Den válečných veteránů si připomněli i představitelé Náchoda - tradičně na Dobrošově

Neděle, 11.11.2018

Dnes v 11 hodin již tradičně představitelé města Náchoda starosta Jan Birke a místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer společně s desítkami zástupců Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS) uctili památku válečných obětí všech válečných konfliktů položením květin u památníku na Dobrošově. V letošním roce se tato pieta nesla i v duchu 100 let výročí vzniku Československa.

Den válečných veteránů si připomněli i představitelé Náchoda - tradičně na Dobrošově Den válečných veteránů si připomněli i představitelé Náchoda - tradičně na Dobrošově

Prezentace středních škol a zaměstnavatelů v Náchodě

Pátek, 9.11.2018

Dnes a zítra se v náchodské sokolovně prezentují střední školy a zaměstnavatelé.

Prezentace středních škol a zaměstnavatelů v Náchodě Prezentace středních škol a zaměstnavatelů v Náchodě

Stavba „Malých lázní“ pozastavena, město bude vybírat nového dodavatele

Pátek, 9.11.2018

V listopadu loňského roku byla zahájena stavba repliky Malých lázní s kolonádou a novými pítky v Náchodě-Bělovsi. Aktuálně však byla stavba pozastavena, protože dodavatel stavby firma GREEN PROJECT, s.r.o., Průhonice, bohužel z kapacitních důvodů nestíhá dokončit stavbu ve stanoveném termínu.

Město Náchod má zvoleno nové vedení na období 2018-2022

Úterý, 6.11.2018

V pondělí 5. listopadu 2018 se ve velkém sále Městského divadla dr. J. Čížka uskutečnilo ustavující jednání Zastupitelstva města Náchoda, na kterém všech 27 nově zvolených zastupitelů složilo svůj slib.

Starší zprávy