Úřad

Důležitá Informace pro dobrovolníky!

Pondělí, 19.10.2020

Chcete pomáhat? Nabízíte dobrovolnickou pomoc v této vypjaté době? Nevíte, kde začít, kam se obrátit?

Důležitá Informace pro dobrovolníky! - plakát Důležitá Informace pro dobrovolníky! - plakát

Důležitá Informace pro dobrovolníky! Důležitá Informace pro dobrovolníky!

Aktuální opatření v Náchodě

Pátek, 9.10.2020

Dnes ráno se sešlo vedení města Náchoda k aktuálním opatřením vyhlášeným Vládou ČR k zamezení šíření koronaviru.

Ilustrační foto Ilustrační foto

Vítání občánků 17. 10. 2020 zrušeno

Úterý, 6.10.2020

Oznamujeme, že vítání občánků, které se mělo konat v sobotu 17. 10. 2020, je zrušeno z důvodu nouzového stavu a souvisejících omezení.

Jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů

Pátek, 2.10.2020

Město Náchod prostřednictvím Technických služeb s.r.o. provede jednorázový svoz nebezpečných a objemných odpadů.

Starší zprávy

Provoz MěÚ Náchod od 12. 10. 2020

Úřad:

Pondělí 8.00-13.00 hod.
 Středa 12.00-17.00 hod.

Objednaní klienti dle objednávkového systému v rámci elektronické obsluhy občana si mohou vyřídit své záležitosti v časech, na které jsou objednaní (příp. budou kontaktováni pro možnost přesunu termínu).

Provoz objednávkového systému zůstane tedy zachován v následujícím období s omezením na uvedené dny, tj. pondělí a středa.