Pojďte do kina!

Pondělí, 2.8.2021

Zveme Vás v úterý 3. srpna 2021 ve 20 hodin do Kino Vesmír Náchod na předpremiéru dokumentárního filmu o Janu Werichovi - JAN WERICH: KDYŽ UŽ ČLOVĚK JEDNOU JE.

Pozvánka na film o Janu Werichovi Pozvánka na film o Janu Werichovi

Malé lázně v Bělovsi opět rozezněla hudba

Pondělí, 2.8.2021

Pohodové prázdninové odpoledne, pěkné počasí a hlavně příjemná hudba. To všechno mohli v sobotu 31. července zažít návštěvníci Malých lázní Běloves, kteří se přišli podívat do areálu Vily Komenský.

Malé lázně v Bělovsi opět rozezněla hudba Malé lázně v Bělovsi opět rozezněla hudba

6. ročník CZ-PL festivalu v plném proudu

Pátek, 23.7.2021

Tradiční přehlídkou veteránů dnes odpoledne na náchodském Masarykově náměstí zahájili strosta Jan Birke a místostarosta Jan Čtvrtečka další, již 6. ročník, CZ-PL festivalu. Společně se starostkou Kudowa-Zdrój Anetou Potocznou a rodinou Pawla Królikowského.

Další povedený koncert v Malých lázních v Bělovsi

Úterý, 20.7.2021

Venkovní prostory Vily Komenský v neděli odpoledne opět ožily příjemnými hudebními melodiemi.

Starší zprávy