Návštěvníci Malých lázní se vydali na cestu do podvodního světa s Mirkem Brátem

Pátek, 23.02.2024

Ve čtvrtek 22. února v podvečerních hodinách proběhla další zajímavá přednáška v Malých lázních, tentokrát na téma „Sladko-slané magické hlubiny“.

Návštěvníci Malých lázní se vydali na cestu do podvodního světa s Mirkem Brátem Návštěvníci Malých lázní se vydali na cestu do podvodního světa s Mirkem Brátem

Pozvánka - Náchodské šlechtění primulí

Středa, 21.02.2024

Zveme vás na akci Náchodské šlechtění primulí, která proběhne v rámci oslav letošního 770. výročí od první známé písemné zmínky o našem městě. V měsíci únoru si připomínáme význam vědy v historii Náchoda.

Pozvánka - beseda s Mirkem Brátem v Malých lázních

Pátek, 16.02.2024

Zveme vás na besedu o neuvěřitelné cestě do "Magických hlubin" s Mirkem Brátem, která se uskuteční ve čtvrtek 22. února 2024 v Malých lázních.

Pozvánka - Průmyslový příběh Náchoda

Úterý, 13.02.2024

Ve čtvrtek 21. března 2024 se v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě od 19 hodin uskuteční ojedinělá akce, která vám přiblíží historii i současnost jednoho z nejdůležitějších odvětví, která se v našem městě rozvinula, PRŮMYSL.

Starší zprávy