Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s

Pondělí, 16.5.2022

V sobotu 14. května 2022 se v Městském divadle Dr. J. Čížka uskutečnil oblíbený Reprezentační ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s., který byl slavnostně zahájen tanečním vystoupením Jiřího Grosse a jeho taneční partnerky Veroniky Liškové.

Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s. Tradiční ples města Náchoda, Primátoru a. s. a Beránku Náchod a. s.

Přijďte si užít velké 70. výročí náchodské ZUŠky

Pondělí, 16.5.2022

V pátek 20. května 2022 nás čeká oslava, jakou Náchod dlouho nezažil a jen tak nezažije! Naše ZUŠ Náchod oslaví neuvěřitelných 70 let své existence.

Program ZUŠ Program ZUŠ

Park U Města Prahy Park U Města Prahy

Slavnostní zahájení lázeňské sezóny v Malých lázních v Bělovsi - otevření česko-polského lázeňského okruhu

Čtvtek, 12.5.2022

Zveme vás na Slavnostní otevření lázeňské sezóny v Malých lázních v Náchodě-Bělovsi, které se uskuteční v rámci otevření česko-polského lázeňského okruhu v sobotu 14. 5. 2022 od 10 hodin.

Jubilejní 50. ročník festivalu Camerata Nova Náchod je v plném proudu

Středa, 11.5.2022

V letošním roce festival komorní hudby Camerata Nova Náchod vstoupil do svého úžasného 50. ročníku.

Starší zprávy