Starší zprávy

Skvělý úspěch žáků ZŠ Komenského Náchod

Pondělí, 13.9.2021

Ve dnech 2. – 4. září 2021 se v Brně uskutečnilo celostátní finále družstev a jednotlivců v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, kterého se zúčastnilo i družstvo naší školy složené ze čtyř děvčat a čtyř chlapců.

Skvělý úspěch žáků ZŠ Komenského Náchod Skvělý úspěch žáků ZŠ Komenského Náchod

Za sportem na náměstí

Pondělí, 6.9.2021

Nedělní odpoledne patřilo na Masarykově náměstí sportu. Počasí se vydařilo na jedničku!

Za sportem na náměstí Za sportem na náměstí

Víkend plný atletiky

Pondělí, 6.9.2021

Nejdříve v sobotu 4.9. odjel Jiří Bruha z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda do Olomouce na tzv. baráž o udržení se v Extralice družstev s trenérem.

Víkend plné atletiky Víkend plné atletiky

Přijďte Za sportem na náměstí!

Úterý, 31.8.2021

Město Náchod vás zve tuto neděli 5. září 2021 na Masarykovo náměstí do Náchoda, kde se vám od 13 hodin představí v rámci akce „Za sportem na náměstí“ náchodské spolky věnující se volnočasovým a pohybovým aktivitám.

Za SPORTEM na NAMESTI - 2021 - Za SPORTEM na NAMESTI - 2021 -

Strongman Strongman

Pardubický atletický mítink

Pondělí, 30.8.2021

Ve středu 25.8.2021 odjela skupinka atletů z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce do Pardubic na mítink.

Daniela Vacková -vítězka 100m překážek i 150m Daniela Vacková -vítězka 100m překážek i 150m

Zprava stojí: David Ulich + Jiří Bruha + Ing.Jiří Vondřejc-trenér,+ Daniela Vacková a Kateřina Krombholzová + Štěpán Ptáček + Tomáš Vítek společně s hlavním trenérem. Zprava stojí: David Ulich + Jiří Bruha + Ing.Jiří Vondřejc-trenér,+ Daniela Vacková a Kateřina Krombholzová + Štěpán Ptáček + Tomáš Vítek společně s hlavním trenérem.

Mistrovství ČR do 22 let v atletice

Pondělí, 30.8.2021

O víkendu v sobotu i neděli bylo v Plzni uspořádáno Mistrovství ČR do 22 let v atletice.

Jiří Bruha s trenéry. Jiří Bruha s trenéry.

Atletika-Mladá Evropa

Pondělí, 16.8.2021

V sobotu odjela vybraná skupina atletů z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda do Jablonce nad Nisou na tzv : Mladou Evropu 35.ročníku mezinárodního mítinku juniorů a juniorek do 19 let.

Zprava je Radek Majera + Ing.Jiří Vondřejc-trenér,+Daniel Zeman+Daniela Vacková+Jiří Bruha a Jiří Vondřejc-hlavní trenér. Zprava je Radek Majera + Ing.Jiří Vondřejc-trenér,+Daniel Zeman+Daniela Vacková+Jiří Bruha a Jiří Vondřejc-hlavní trenér.

Nábory TJ Delfín Náchod

Středa, 28.7.2021

TJ Delfín bude pořádat nábory do plaveckého oddílu, rádi vás uvidíme na plaveckém bazénu v Náchodě! Nábor bude probíhat ve dnech 16. a 17. srpna od 16:00 do 17:00 hodin, poté první týdny v září pro ty, kteří nestihnou termín v srpnu.

Plakát Plakát

ilustrační foto ilustrační foto