Starší zprávy

Sobota 19. 10. patřila v Náchodě běžcům

Neděle, 20.10.2024

66. ročník silničního běhu HRONOV–NÁCHOD a 5. ročník dětského běžeckého závodu OD RADNICE K RADNICI už zná své vítěze.

Sobota 19. 10. patřila v Náchodě běžcům Sobota 19. 10. patřila v Náchodě běžcům

První náchodský trail s názvem " Lišák" se otevřel veřejnosti

Neděle, 20.10.2024

V sobotu 19. 10. 2024 odpoledne proběhlo v Náchodě v osadě Amerika slavnostní otevření historicky prvního náchodského trailu s názvem „Lišák“ za účasti zástupců města, zhotovitele – Trutnov Trails, z.s., a zástupců spolku Náchodské stezky, kteří se budou starat o jeho údržbu.

První náchodský trail s názvem První náchodský trail s názvem " Lišák" se otevřel veřejnosti

Nový biketrail v Montaci bude „LIŠÁK“

Čtvrtek, 17.10.2024

Projeďte si společně se zkušenými jezdci historicky první náchodský trail, jehož slavnostní otevření proběhne v sobotu 19. října 2024 od 14:30 hodin z osady Amerika v Náchodě.

Otevření trailu - plakát Otevření trailu - plakát

Přednáška profesionálního bikera Richarda „GASPIHO Přednáška profesionálního bikera Richarda „GASPIHO" Gasperotti!

Označení autobus Označení autobus

Obrovský úspěch Miroslava Trudiče na Mistrovství světa v ‚huntingu‘ v JAR

Pondělí, 14.10.2024

Ve dnech 27.–29. září 2024 se v Kapském Městě v Jižní Africe konalo Mistrovství světa v HFT (tzv. ‚Hunting Field Target‘).

Obrovský úspěch Miroslava Trudiče na Mistrovství světa v „huntingu“ v JAR Obrovský úspěch Miroslava Trudiče na Mistrovství světa v „huntingu“ v JAR

Atletika -závody MČR žactva a přespolní běh

Pondělí, 14.10.2024

Pořadatelem byl atletický oddíl Lokomotiva FOSFA Břeclav.

Mistrovství ČR družstev žactva - Mistrovství ČR družstev žactva Mistrovství ČR družstev žactva - Mistrovství ČR družstev žactva

Přespolní běh Nový Hrádek Přespolní běh Nový Hrádek

66. ročník silničního běhu HRONOV–NÁCHOD a 5. ročník dětského běžeckého závodu OD RADNICE K RADNICI se blíží

Čtvrtek, 10.10.2024

Sobota 19. října 2024 se ponese ve znamení 66. ročníku silničního běhu Hronov–Náchod.

První trail v Montaci čeká na otevření

Středa, 09.10.2024

Díky skvělé spolupráci města Náchod & organizace Náchodské stezky se již nyní otevře první biková stezka v Montaci.

Atletika -Mistrovství ČR juniorů družstev

Pondělí, 07.10.2024

V sobotu 5.října 2024 odjela skupina Jiřího Vondřejce do Kolína na MIstrovství ČR družstev juniorské kategorie ročníku 2005 a mladších.

Zleva trenér Ing. J. Vondřejc, dále ještě věkem žákyně N. Wittvarová, S. Piechová, L. Hovádková. R. Majera, M. Lukáš, R. Paukertová, D. Vacková a hlavní trenér J. Vondřejc. Zleva trenér Ing. J. Vondřejc, dále ještě věkem žákyně N. Wittvarová, S. Piechová, L. Hovádková. R. Majera, M. Lukáš, R. Paukertová, D. Vacková a hlavní trenér J. Vondřejc.