Starší zprávy

Florbalový turnaj náchodských škol

Čtvrtek, 23.6.2022

Základní škola T. G. Masaryka v Náchodě uspořádala v termínech 9. a 22. června 2022 pro náchodské školy florbalový turnaj s doprovodnou soutěží v rychlosti střelby (tvrdosti).

Florbalový turnaj náchodských škol Florbalový turnaj náchodských škol

Atletika - víkendové závody

Středa, 22.6.2022

Tuto sobotu odjel Michal Čuda s oběma trenéry na Mistrovství ČR v juniorské kategorii do Ostravy poměřit výkonnost s nejlepšími oštěpaři.

Po závodech v Ostravě při zasloužené večeři Po závodech v Ostravě při zasloužené večeři

Svitavy Svitavy

Atletika - 3. kolo mladšího žactva družstev

Čtvrtek, 26.5.2022

Ve středu odjela skupina mladých atletů z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce na 3. kolo KP družstev mladšího žactva roč. 2009 a mladších.

Atletika - 3. kolo mladšího žactva družstev Atletika - 3. kolo mladšího žactva družstev

Atletika -1. kolo KP družstev přípravek

Čtvrtek, 19.5.2022

Ve středu odjela početná skupina nejmladších atletů roč. 2011 a mladších z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce do Pardubic na 1. kolo KP družstev žáků a žákyň.

1. kolo KP družstev přípravek 1. kolo KP družstev přípravek

2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí

Neděle, 15.5.2022

V neděli 15. května dorazila na start již 2. ročník běhu o Běloveské bublinky, který uspořádalo SVČ Déčko Náchod ve spolupráci s městem Náchod, téměř stovka závodníků.

2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí 2. ročník běhu o Běloveské bublinky si užili malí i velcí

Atletika -2. kolo KP družstev ml.žactva

Čtvrtek, 12.5.2022

ve středu 11.5.2022 se uskutečnilo 2. kolo KP družstev mladšího žactva roč.2009 a mladších v atletice = Městský atletický stadion Pardubice.

Zleva  jsou děvčata Simona Kolářová,Denisa Hrnčířová,Adéla Štěpánková,Nikol Vítková a Nela Wittvarová. Stojící zleva je Jan Bernard,Ivo Vacek s trenérem Jiřím Vondřejcem. Zleva  jsou děvčata Simona Kolářová,Denisa Hrnčířová,Adéla Štěpánková,Nikol Vítková a Nela Wittvarová. Stojící zleva je Jan Bernard,Ivo Vacek s trenérem Jiřím Vondřejcem.

33. ročník Modré stuhy města Náchoda

Neděle, 8.5.2022

Plavecký závod Modrá stuha města Náchoda se odehrál poslední dubnovou sobotu v náchodském 25metrovém bazénu. Letos se ho zúčastnilo 19 plaveckých oddílů převážně z východních Čech.

33. ročník Modré stuhy města Náchoda 33. ročník Modré stuhy města Náchoda

Žáci ZŠ T. G. Masaryka úspěšně reprezentovali město Náchod na sportovní a charitativní akci „Vyběhneme proti násilí“

Pátek, 6.5.2022

Ve středu 4. května 2022 se v Hradci Králové uskutečnil 7. ročník této akce, jejíž výtěžek byl věnován Poradně pro oběti násilí a Dětskému krizovému centru Nomia.

Vyběhneme proti násilí Vyběhneme proti násilí