Teplota: -5.4 °C

Pondělí, 16.3.2020Nabídka nákupů osamělým seniorům v Náchodě a příměstských částech

Nabídka nákupů osamělým seniorům v Náchodě a příměstských částech

Město Náchod zavádí od úterý 17. 3. 2020 službu nákupů osamělým seniorům v Náchodě a příměstských částech, kterou zajišťuje Odbor sociálních věcí MěÚ Náchod + cca 10-12 dobrovolníků.

Služba je určena pro seniory nad 65 let a zdravotně postižené, kteří žijí osaměle a nemá jim kdo zajistit nákup pro základní životní potřeby (potraviny, léky, drogerie).

Pro objednávky volejte tel. č. 491 405 438,

příp. pište na e-mail: nakupyseniorum@mestonachod.cz

Doba k objednání nákupu          Po-Pá           8:00-10:00 hod.

Donáška nákupu                         Po-Pá           11:00-14:00 hod.

V případě požadavku nákupu dobrovolník zajde na příslušnou adresu, vyzvedne objednávku + zálohu v papírové obálce na nákup, a po předání nákupu provede na místě vyúčtování.

Zájemci o tuto službu zaplatí jen za objednaný nákup, DORUČENÍ ZDARMA.

Nabídka nákupů osamělým seniorům Nabídka nákupů osamělým seniorům