Pátek, 26.04.2024Spolkový dům se otevře veřejnosti již 1. května 2024

Spolkový dům se otevře veřejnosti již 1. května 2024

Srdečně zveme na Den otevřených dveří SPOLKOVÉHO DOMU V NÁCHODĚ, který se uskuteční ve středu 1. KVĚTNA 2024 OD 13 HODIN.

Bude nám velkou ctí představit vám nový kulturně společenský prostor, kde se propojí umělecká tvořivost s prožitkem pro všechny věkové kategorie. Současně budou představeny i nové stálé expozice věnované náchodským významným rodákům - Josefu Škvoreckému a Janu Letzelovi.

Oslavte společně s námi jeden z důležitých milníků v dalším rozvoji našeho města.

Oslavme společně jeden z důležitých milníků v dalším rozvoji našeho města.
Současně si můžete v tento den na Státní zámek Náchod užít "První máj na zámeckém kopci".
Více informací naleznete webových a facebookových stránkách️ www.zamek-nachod.cz.

Těšíme se na vás.

Přílohy:

Slavnostní otevření Spolkového domu v Náchodě     (9473_6352616039.jpg / 0,35 MB)

Spolkový dům Spolkový dům