Úterý, 28.04.2020Společnost MEDILAB ČR, s.r.o., věnovala městu 6500 roušek

Společnost MEDILAB ČR, s.r.o., věnovala městu 6500 roušek

Dalších 6500 roušek putuje díky daru společnosti MEDILAB ČR do náchodského rouškomatu. V pátek 24. dubna je osobně převzal v sídle firmy v Českém Meziříčí místostarosta Jan Čtvrtečka z rukou majitele společnosti Amira Zaketoviče.

Firma Medilab ČR, s.r.o., spolupracuje s městem Náchod od prvních dní vypuknutí pandemie COVID-19 v naší zemi a mimo jiné právě díky jejím dodávkám se podařilo zabezpečit dostatečné množství ochranných prostředků v našem městě. Děkujeme za skvělou spolupráci a solidaritu!

Společnost MEDILAB ČR, s.r.o., věnovala městu 6500 roušek Společnost MEDILAB ČR, s.r.o., věnovala městu 6500 roušek