Sobota, 26.06.2021Nový příležitostný motiv ve výplatním stroji NEOPOST

Nový příležitostný motiv ve výplatním stroji NEOPOST

Tento týden byl doslova nabitý událostmi všeho druhu. Jednou z těch milých a příjemných byla mimořádná příležitost získat během středy 23. 6. nový příležitostný motiv ve výplatním stroji NEOPOST na poště Náchod 1. Ten, kdo tuto možnost nepromarnil, si mohl nechat orazit nejen poštovní zásilku speciálním razítkem, který u příležitosti 125. výročí I. novodobých olympijských her (1896-2021) nechali připravit ve spolupráci s Českou poštou zástupci České asociace olympijské a sportovní filatelie Olympsport. Ti se přímo na poště setkali s místostarostkou Pavlou Maršíkovou. Následně si pak také prohlédli budovu nové radnice, náměstí a svůj výlet do Náchoda zakončili na Jiráskově chatě. Děkujeme za milé setkání a příležitost pro propagaci města Náchoda prostřednictvím poštovních zásilek, které se dostanou do nejen různých koutů naší republiky, ale i do zahraničí. A to díky osobě Dr. Jiřího Stanislava Gutha-Jarkovského, který byl mimo jiné zakladatelem a dlouholetým předsedou Českého olympijského výboru a dlouhodobě působil v Náchodě.

Nový příležitostný motiv ve výplatním stroji NEOPOST Nový příležitostný motiv ve výplatním stroji NEOPOST