Čtvrtek, 28.03.2024 Den učitelů

Den učitelů

Dnešní den je „Dnem učitelů", který se slaví jako pocta všem učitelkám a učitelům v den výročí narození Jana Amose Komenského (28. 3. 1592-15. 11. 1670).

Náchodští pracovníci ve školství tento svátek oslavili již v pondělí 25.03.2024, kdy se sešly více než dvě stovky učitelů, učitelek, vychovatelek, kuchařek, uklízeček, školníků, prostě všech, kteří se v náchodských školách starají o vzdělání našich dětí a vše s ním související, v kině Vesmír.

Poděkování za jejich často nelehkou práci s dětmi a žáky se před promítáním filmu ujali za vedení města Náchoda místostarosta František Majer a radní Tomáš Magnusek.

Děkujeme za přípravu „oslavy" a drobných dárků pracovníkům Kina Vesmír a odboru školství pod vedením p. Ivety Lukešové.

Den učitelů Den učitelů