Úterý, 13.10.2020Zrušení 63. Ročníku silničního běhu HRONOV – NÁCHOD

Zrušení 63. Ročníku silničního běhu HRONOV – NÁCHOD

V návaznosti na Usnesení vlády ze dne 8. 10. 2020 č. 995 Vám oznamujeme

ZRUŠENÍ

63. ročníku silničního běhu HRONOV – NÁCHOD, který měl proběhnout dne 24. 10. 2020.

Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravách, partnerům a sponzorům, organizátorům, pracovníkům městských úřadů, Policii ČR a starostům měst Náchod, Hronova a městyse Velké Poříčí

Hana Kopecká, v.r. ředitelka závodu

logo logo