Pátek, 02.02.2024Pozvánka - přednáška PSYCHOLOGIE SPORTU

Pozvánka - přednáška PSYCHOLOGIE SPORTU

Zveme vás na přednášku Mgr. Václava Petráše, která se uskuteční 12. února 2024 od 19 hodin v Kině Vesmír v Náchodě.

Akce je vhodná pro trenéry sportovních klubů, funkcionáře, rodiče dětí i širokou veřejnost.

Vstupné na místě: 200 Kč

Rezervace lze provádět na info@hcnachod.cz.

Akci pořádá HC Náchod z.s. ve spolupráci s městem Náchod a Kulturní a sportovní nadací města Náchoda.

O Mgr. Václavu Petrášovi

Sportovní psycholog Václav Petráš je jedním z nejvyhledávanějších odborníků v ČR s více než desetiletými zkušenostmi z praxe. Již 8 let je sportovním psychologem Ocelářů Třinec.

Přináší řadu inovací a mění pohled na to, jak může vypadat moderní a přístupná mentální příprava. Zajišťoval například inovativní program mentální přípravy pro stříbrnou hokejovou reprezentaci do 20 let z MS 2023.

Je oceňován pro srozumitelnost a praktičnost svého přístupu, který se promítá i do knižního bestselleru "Psychologie vítězství".

Více informací naleznete na www.psychologievykonu.cz.

Přílohy:

Přednáška Psychologie sportu     (9349_8331135258.jpg / 0,48 MB)