Dnes
Teplota: 25.6 °C

Čtvrtek, 16.05.2024Atletika - 2. kolo KPD mladšího žactva

Atletika - 2. kolo KPD mladšího žactva


Ve středu 15.5.2024 odjela z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda do Pardubic, mladí atleti ročníku 2011 a mladších na 2. kolo KP družstev žáků a žákyň.

Obě naše družstva skončila na 3. místě,který prozatím zaručuje postup pro finále družstev mladšího žactva.

Z jednotlivců vynikla Anna Knillová,která zvítězila v běhu na 800m a Agáta Piechová v hodu oštěpem skončila na 2. místě. Velice pěkné výkony předvedla Kaja Kaczmarek s Natálií Weissovou.Nejvíce však bodovala Nikol Vítková,která pro své družstvo nasbírala 23 bodů.Z chlapců se nejvíce dařilo Michaelu Patzeltovi,který v běhu na 800m skončil na 6. místě.Celkové výsledky jsou na:www.atletika.cz

JV


Ležící zprava je A. Knillová, M. Ansorgová, zprava v pokleku je D. Svoboda, F. Kašpárek, M. Patzelt , F. John. zprava stojí T. Boštíková, N. Vítková, A. Kozáková, A, Piechová, M. Lapšanská, N. Weissová, G. Ševců s trenérem J. Vondřejcem. Ležící zprava je A. Knillová, M. Ansorgová, zprava v pokleku je D. Svoboda, F. Kašpárek, M. Patzelt , F. John. zprava stojí T. Boštíková, N. Vítková, A. Kozáková, A, Piechová, M. Lapšanská, N. Weissová, G. Ševců s trenérem J. Vondřejcem.

Další zprávy /