Úterý, 15.03.2022Pozvánka na akce pro seniory a mládež 2022

Pozvánka na akce pro seniory a mládež  2022

V souvislosti s realizací projektu „Přeshraniční mezigenerační integrace" si Vás dovolujeme pozvat na níže uvedené akce:

PŘEHLED akcí

26. března Kędzierzyn-Koźle rukodělný workshop-řemeslné dílny. Součástí akce je oběd a prohlídka okolí.  Kapacita je 20 účastníků.

6. dubna Přednáška na téma Canisterapie v Městské knihovně v Náchodě.

12. dubna Workshop na téma Jarní dekorace v Městské knihovně v Náchodě.

12. května Beseda „Nejen o hudbě s bratry Malinovými" v Městské knihovně v Náchodě.

21. května Swídnická Senioriáda. Velká integrační akce s kapacitu 45 účastníků (senioři + junioři).

28. května Fotografická dílna - workshop v Náchodě. Kapacita je 20 účastníků. Součástí akce je oběd a prohlídka výstavy.

4. června - Velká integrační akce „Fitness sport" s kapacitou 45 účastníků (senioři + junioři) v Kędzierzyn-Koźli.

Pro přihlášení, či bližší informace prosím kontaktujte Sabinu Matoulkovou, tel.: 778701318, email.: s.matoulkova@mestonachod.cz

ilustrační foto ilustrační foto