Odbor investic a rozvoje města

Starší zprávy

Nejlepší žáci roku 2022 a pedagogové dnes převzali ocenění

Středa, 15.6.2022

Město Náchod každoročně oceňuje (tentokrát s dvouletou covidovou pomlkou) píli a úspěchy žáků udělením titulu „Žák roku“.

Nejlepší žáci roku 2022 a pedagogové dnes převzali ocenění Nejlepší žáci roku 2022 a pedagogové dnes převzali ocenění

ZŠ T. G. Masaryka v Náchodě nabízí bezplatnou výuku češtiny

Čtvtek, 2.6.2022

Čeština pro dospělé probíhá vždy v úterý od 15.00 do 16.00 hodin, ve čtvrtek od 12.00 do 13.00 hodin ve 2. patře v učebně pro cizince na 1. stupni.

ZŠ T. G. Masaryka v Náchodě ZŠ T. G. Masaryka v Náchodě

Інформація про зарахування до шкіл

Středa, 25.5.2022

Для іноземців, яким в Чеській Республіці надано тимчасовий захист згідно із законом про деякі заходи у зв'язку зі збройним конфліктом на території України З місцем проживання в пришкільному районі початкової школи, заснованої містом Наход, термін зарахування до 2 червня 2022 року визначається наступними часами:

ilustrační foto ilustrační foto

Informace k zápisu do základních škol

Pátek, 6.5.2022

Pro cizince, kterým byla v ČR poskytnuta dočasná ochrana podle zákona o některých opatřeních v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na území Ukrajiny s místem pobytu ve spádové oblasti základní školy zřizované městem Náchod, je určen termín zápisu  2. června 2022. Konkrétní časy zápisu budou zveřejněny na webových stránkách základních škol.

PŘIHLÁŠKY DO MATEMATICKÉ TŘÍDY

Úterý, 26.4.2022

Základní škola, Náchod, Komenského 425 upozorňuje všechny zájemce o přijetí do 6. třídy s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů, že podávání přihlášek k přijímacím zkouškám končí tento pátek 29. dubna 2022.

ilustrační foto ilustrační foto

Labyrintem kultur s evropskými dobrovolníky

Úterý, 19.4.2022

Základní škola T. G. Masaryka připravila projektový den ve spolupráci s evropskými dobrovolníky ze Střediska volného času Déčko. Žáci měli možnost seznámit se s kulturami, jazykem a tradicemi jednotlivých zemí.

ilustrační foto ilustrační foto

Informace k zápisům do mateřských škol zřizovaných městem Náchod od školního roku 2022/2023

Neděle, 17.4.2022

Zápisy do mateřských škol budou probíhat od 2. do 3. května 2022.

MŠ Vančurova MŠ Vančurova

MŠ Vítkova MŠ Vítkova

MŠ Komenského MŠ Komenského

Prodejní velikonoční výstava

Pátek, 8.4.2022

Od 4. dubna je v prostorách naší školy instalovaná velikonoční výstava, žáci všech ročníků se podílejí na velikonoční výzdobě.

Prodejní velikonoční výstava Prodejní velikonoční výstava