Odbor investic a rozvoje města

Ilustrační obrázek

Park u soudu rozzářil centrum Náchoda

Úterý, 29.12.2020

Od září letošního roku probíhaly úpravy parku v centru města v bezprostřední blízkosti ulice Pražské před budovou okresního soudu.

Park u soudu rozzářil centrum Náchoda Park u soudu rozzářil centrum Náchoda

Stavba nového mostu přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi je dokončena

Pátek, 18.12.2020

Od dnešního dne mohou motoristé i pěší využívat nový most v ulici Na Horním konci v Náchodě-Bělovsi, stavba byla dnes otevřena pro veřejnost. Dokončení největší letošní investiční akce si prohlédli zástupci města – místostarostové Jan Čtvrtečka, Pavla Maršíková a František Majer a radní Jan Falta.

Stavba nového mostu přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi je dokončena Stavba nového mostu přes řeku Metuji v Náchodě-Bělovsi je dokončena

Nový chodník v ulici U Zastávky

Středa, 9.12.2020

Výstavba nového chodníku v ulici U Zastávky v Náchodě Starém Městě je dokončen.

Obnova kontejnerových stání v roce 2020

Pátek, 4.12.2020

Také v letošním roce jsme pokračovali v obnově a „zkrášlení“ kontejnerových stání ve městě. Jedná se o celkem šest stání, u kterých firma ELEKTROIN spol. s r.o., Náchod, provedla nové pojezdové plochy ze zámkové dlažby a terénní úpravy.

Starší zprávy